• Gwiazdy mody i ich kreacje na pokazie Triumph
  Polski finał konkursu Triumph Inspiration Award 2011 i pokaz kolekcji marki zgromadziły nie tylko piękne topmodelki w skąpych kreacjach, ale również osobistości świata mody. Na takim wydarzeniu nie można było pokazać się w byle jakiej kreacji. Jakie stroje zaprezentowały znane nazwiska wśród projektantów, stylistów i modelek? Zobacz!
 • Gwiazdy na otwarciu butiku BLESSUS w Warszawie
  Wczoraj w Warszawie odbyło się otwarcie butiku marki BLESSUS. Na imprezie pojawiło się kilka gwiazd; które prezentowały na sobie kreacje młodych i bardzo zdolnych projektantów. W sukienkach BLESSUS występowały Sylwia Gliwa, Anna Wendzikowska; Anna Ibisz i Ada Fijał. Jak sprawdziły się gwiazdy w roli modelek i która z nich wypadła najlepiej? Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i dyskusji!
 • Gwiazdy ćwiczą geometrię: wzorzyste kreacje na topie
  Na naukę nigdy nie jest za późno. Gwiazdy postanowiły nadrobić zaległości z geometrii w dość nietypowy sposób. Dały uwieść się modzie na wyraziste, geometryczne wzory. Takie wzorzyste kreacje, mieniące się intensywnymi kolorami, zaprezentowały sławy grające pierwsze skrzypce w dziedzinie stylu. Zobacz!
 • Gwiazdy w woalkach
  Kiedyś dominowały głównie na ślubach i pogrzebach. Spowijały kobiecą twarz aurą tajemniczości i ukrywały to, co kobieta wolała ukryć… Teraz, po dekadach, wracają: woalki i zgrabne toczki z ażurowymi zdobieniami. Moda na woalki święci tryumfy na ulicach i czerwonych dywanach. Dały jej się uwieść zagraniczne i polskie sławy. Odkryj zawoalowaną prawdę o gwiazdach!
 • Doda
  Kiedyś były synonimem obciachu i szpetoty. Jednym dodają inteligencji i powagi, innym filuternego spojrzenia, a jeszcze innym tajemniczości. Duże okulary opanowały salony. Noszą je najbardziej urodziwe celebrytki. Zaczęło się od tak zwanych „kujonek” w grubej czarnej oprawie, potem pojawiły się kolory i fantazyjne kształty. Gwiazdy chętnie sięgają po okulary, by uzupełnić swoją stylizację. Od dawna lubuje się w nich Patricia Kazadi, Dorota Zawadzka czy Ada Fijał, niedawno skusiła się na nie także Justyna Steczkowska i Anna Popek. Edyta Herbuś, Doda i Fijał prócz oryginalnego kształtu postawiły także na kolor. Doda zresztą to prawdziwa ambasadorka tego trendu! Okulary są modowym hitem. Pytanie: czy są sexy? Dodają urody naszym gwiazdom czy jej odejmują? Zobaczcie i oceńcie sami!
 • Na tak wyczekiwanej imprezie jak Festiwal Opole 2010 gwiazdy musiały zabłysnąć wyjątkowo mocno. Oczywiście urodą i strojem. Soczysta czerwień i pomarańcz sąsiadowały z czernią, szarością i bielą. Celebrytki sięgnęły po styl retro, imponowały niezwykłymi nakryciami głowy, kusiły kobiecymi fryzurami i krojami. Niektóre sławy pokazały się odmienione nie do poznania. Zobacz!