• Maserati zgniecione przez autobus na planie TVN
  Drogie maserati zgniecione przez autobus na planie programu to chyba najgłośniejsza wpadka jaką zaliczyła stacja TVN. Teraz pojawiła się nowa teoria na temat skutków tego wypadku…
 • Maserati GT
  Kompromitacja policji? Skandal? Po wypadku w którym na planie programu TVN pokiereszowano drogie maserati rozpętała się prawdziwa burza. Winę za całe zdarzenie ponosi ktoś zupełnie inny? Wideo z wypadku bije rekordy oglądalności...
 • Maserati GT
  Maserati z gwiazdą na pokładzie. Kamery TVN kręcą. Miało być luksusowo i szybko a skończyło się… na bliskim spotkaniem z autobusem i wypadkiem. Komu policja wlepiła mandat?
 • Małgorzata Socha
  Małgorzata Socha wystąpiła na planie programu "Zakup kontrolowany", nadawanego w TVN Turbo. Aktorka sprawdzała co potrafią samochody sportowe. Za kierownicą maserati GranTurismo z 2008 roku, razem z prowadzącym program, Adamem Kornackim, ruszyła na ulice Warszawy. Kiedy zamieniali się miejscami dziennikarz TVN na oścież otworzył drzwi luksusowej zabawki i wsiadł za kierownicę. Nagle huk miażdżonej blachy wystraszył dwójkę testujących - to ruszający autobus miejski zderzakiem zmasakrował maserati. Pechowy, dwusetny odcinek "Zakupu kontrolowanego", będzie można zobaczyć w sobotę, 17 marca, o godzinie 10.00 w TVN Turbo.
 • Małgorzata Socha
  Pech? A może szczęście w nieszczęściu? Małgorzata Socha przeżyła niebezpieczne chwile w luksusowym, szybkim i kosmicznie drogim maserati podczas nagrania programu TVN.