• Adam "Nergal" Darski
  Czujemy się moralnie zgwałceni - mówi Adam "Nergal" Darski. O pobycie w rosyjskim areszcie z liderem grupy Behemoth rozmawiał portal tvn24.pl.
 • Adam "Nergal" Darski w "AmbaSSadzie"
  "Uwielbiam skecze Monty Pythona. Oni przerobili wszystkie tematy: Żydów, nazistów, gejów, pedofilów, księży, wszystko tam było. Różnica polega na tym, że w przypadku Wielkiej Brytanii mówimy o cywilizowanym kraju, który przemiany kulturowe ma już za sobą, a ludzie cieszą się wolnością" – mówi Adam "Nergal" Darski w wywiadzie dla MenStream.pl.
 • Sędzia Nergal
  Pierwszy odcinek na żywo "The Voice of Poland - Najlepszy głos" już za nami. Wszyscy czekali, by zobaczyć, jak zachowa się Adam "Nergal" Darski.
 • Jury "The Voice of Poland"
  W czwartek w Warszawie odbyła się konferencja prasowa "The Voice of Poland". Na spotkaniu nie zabrakło oczywiście jurorów nowego show TVP2. Dopisali Kayah, Adam "Nergal" Darski, Andrzej "Piasek" Piaseczny i Ania Dąbrowska. Prowadzących reprezentował odmieniony Hubert Urbański. Na Magdalenę Mielcarz będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Nowe wokalne show zadebiutuje na antenie "Dwójki" już 3 września.