• Tom Cruise w "Rock of Ages "
    Dziewczyna z prowincji i chłopak z wielkiego miasta spotykają się na Sunset Strip. Oboje marzą o karierze w Hollywood. Ich rockandrollowa historia miłosna rozgrywa się w rytm wielkich hitów z lat 80. W roli gwiazdy rocka Stacee Jaxxa – Tom Cruise. "Rock of Ages" w polskich kinach od 10 sierpnia.
  • Tom Cruise gwiazdą w "Rock of Ages"
    "Rock of Ages" to historia dziewczyny z małego miasta (Julianne Hough), która zakochuje się w rock&n'rollowcu Stacee Jaxxie (Tom Cruise). Muzycznym tłem wydarzeń są przeboje lat 80., m.in. piosenki Def Leppard, Joan Jett, Journey, Foreigner, Bon Jovi, Night Ranger, REO Speedwagon, Twisted Sister, Poison czy Whitesnake. Do kin w USA produkcja trafi 15 czerwca. Na polskich ekranach ma być obecna od 24 sierpnia.
  • Tom Cruise w "Rock of Ages"
    Bohaterką "Rock of Ages" jest dziewczyna z małego miasta (Julianne Hough), która zakochuje się w chłopaku poznanym w klubie przy Sunset Strip w Los Angeles. Muzycznym tłem wydarzeń są przeboje lat 80., m.in. piosenki Def Leppard, Joan Jett, Journey, Foreigner, Bon Jovi, Night Ranger, REO Speedwagon, Twisted Sister, Poison czy Whitesnake. Na ekranie zobaczymy Toma Cruise'a, Russella Branda, Paula Giamatti, Aleca Baldwina, Malin Akerman, Bryana Cranstona, Catherine Zetę-Jones oraz Mary J. Premiera zaplanowana jest na lato 2012 roku.