• Telstar 18
  Biała, z czarnymi placami, logo turnieju i napisami "Official Match Ball" oraz "Rosja 2018" - tak wygląda Telstar 18, czyli oficjalna piłka przyszłorocznych mistrzostw świata w Rosji. W czwartek zaprezentowana została przez firmę Adidas.
 • adidas Ewa & #mygirls
  Już jutro - 20 czerwca - w Warszawie na Skwerze Kahla odbędzie się największy otwarty trening tego roku – adidas Ewa & #mygirls. Przez cały dzień wszystkie aktywne dziewczyny będą mogły uczestniczyć w grupowych zajęciach fitness i jogi oraz warsztatach tanecznych.
 • Sponsorzy piłkarskiego mundialu w 2018 roku straszą władze FIFA renegocjacją kontraktów. To efekt skandalu korupcyjnego wśród członków najważniejszych ciał piłkarskiej centrali.
 • Władze Manchesteru United potwierdziły zawarcie rekordowej pod względem wartości umowy sponsorskiej. "Czerwone Diabły" związały się na 10 lat z Adidasem. Wartość kontraktu to 750 mln funtów, czyli ponad 942 mln euro.
 • Modne buty sportowe lato 2014
  Moda jest naprawdę nieprzewidywalna. Po czapkach bejsbolówkach i luźnych sportowych bluzach w najróżniejszych konfiguracjach, przeszedł czas na sneakersy. Sportowe obuwie przeżywa teraz swoje prawdziwe 5 minut. Jakie modele są najmodniejsze w tym sezonie i z czym je nosić? Podpowiadamy.
 • Ewa Chodakowska na ściance wspinaczkowej Murall
  Ewa Chodakowska stawia sobie nowe wyzwania sportowe. Pokonując metry na ściance wspinaczkowej „Murall” – nowej arenie adidas Outdoor, udowadnia sobie i swoim fankom, że nic nie stoi na przeszkodzie, by poznać nowe emocje, jakie daje wspinanie! To sport, który świetnie wpływa na rozwój fizyczny, kondycję, rzeźbi ładnie sylwetkę, ale też daje wiele pewności siebie i wiarę we własne możliwości. Wystarczy tylko dobre nastawienie, by spróbować swoich sił we wspinaniu.
 • Groźne dla zdrowia trucizny znalazło Greenpeace na ubraniach i butach dla dzieci, produkowanych przez 12 światowych marek, m.in. Bluberry, Disney, adidas.
 • Jakież zaskoczenie musiało wymalować się na twarzy mężczyzny, który odkrył, że zakupione za 3 dolary podróbki Adidasów nazwane "Airolami", okazały się butami oryginalnymi, wartymi 200 dolarów. Zobaczcie sami.
 • Kiedy firma Adidas zaprosiła kibiców do zagrzania do walki reprezentacji Wielkiej Brytanii i zrobienia sobie przy okazji kilku fotek, nikt z nich nie przypuszczał, jak niesamowita czeka ich niespodzianka. Kiedy niczego nieświadomi pozowali w budce fotograficznej, nagle zza rogu wyłonił się sam ... David Beckham. Wybuchom radości i łzom szczęście nie było końca. Świetna reklama.
 • Roundhouse Mid
  Znany producent obuwia sportowego Adidas wycofał się z planów produkcji obuwia z dodatkową obręczą nad kostką połączoną z butem łańcuchem. But skojarzył się z obręczą zakładaną czarnym niewolnikom.