Polscy żołnierze ranni w Afganistanie
10 maja 2011 Trzech polskich żołnierzy zostało we wtorek rannych w Afganistanie.
Przebywają w szpitalu w Ghazni. Ich stan lekarze określają jako stabilny
- poinformował PAP mjr Szczepan Głuszczak z sekcji
informacyjno-prasowej Polskich Sił Zadaniowych ISAF.