Dwóch Polaków zginęło w Afganistanie
22 stycznia 2011 Dzisiejszy dzień przyniósł kolejne ofiary polskiej misji w Afganistanie. Jak poinformowali dowódcy Polskiego Kontyngentu Wojskowego zginęło dziś dwóch Polaków, gdy pod rosomakiem eksplodowała mina - pułapka.