Dzieci bawiły się rakietą. Sześcioro z nich zginęło
19 września 2010Co najmniej sześcioro dzieci zginęło w niedzielę w prowincji Kunduz, na północy Afganistanu, gdy wybuchła znaleziona przez nie rakieta - poinformowali przedstawiciele władz lokalnych oraz afgańskiego MSW.