• Bakłażan
  Niektórzy go kochają, a inni nienawidzą. Mowa o bakłażanie, o którego właściwościach zapewne niewiele z nas wie. Bakłażan nie tylko podkręca przemianę materii, ale też ma wyjątkowo mało kalorii - jedynie 21 w 100 gramach - dlatego doskonale nadaje się na przekąskę dla osób na diecie. Ponadto, to fioletowe warzywo ma więcej błonnika niż jabłka i jest uważane za… afrodyzjak!
 • Magda Gessler
  W najbliższą niedzielę, 5 listopada, stacja Food Network rozpocznie emisję nowego programu „Sexy kuchnia Magdy Gessler”, pierwszego telewizyjnego show, w którym popularna restauratorka będzie gotowała.
 • Magda Gessler
  Czy kuchnia może być sexy? Oczywiście, że tak! Przekonają się o tym widzowie, którzy będą oglądać nowy show Magdy Gessler w Food Netwoork. Co ważne, istotnym "elementem" programu ma być ukochany słynnej restauratorki, Waldemar Kozerawski.
 • Dlaczego warto stosować imbir?
  Wzbogaca smak potraw, leczy, podnosi libido. Imbir stosowany jest w kuchni i medycynie od wieków. Zobacz, dlaczego warto po niego sięgać.
 • Granaty
  To, co jemy, ma wpływ na jakość naszego życia seksualnego. Żyjąc w stresie i ciągłym pędzie, dobroczynne składniki zużywamy w przyspieszonym tempie. Oto lista składników, które działają jak seksualne paliwo.
 • Afrodyzjaki na lepszy seks
  Na romantyczną kolację, przed upojną nocą albo na dobry początek dnia spędzonego z partnerem w łóżku warto zaserwować sobie posiłek z afrodyzjakiem w roli głównej. Mogą to być figi, łosoś lub sałatka z sosem czosnkowym. Poznaj produkty, które potęgują doznania seksualne.
 • Kawa dla zakochanych
  Niezwykła siła afrodyzjaków od stuleci wykorzystywana jest przez zakochanych do pobudzenia zmysłów i rozniecenia uczuć. W zbliżający się Dzień św. Walentego warto wypróbować ich dobroczynne działanie podczas romantycznej kolacji, zwieńczonej pobudzającą i rozgrzewającą kawą.
 • Dieta a libido
  O smacznych afrodyzjakach pewnie wiesz, ale czy słyszałeś, że są produkty, które mogą zmniejszać libido? Zobacz, czego nie warto jeść, jeśli planujesz łóżkowe igraszki.
 • Jak podnieść męskie libido?
  Aby podnieść libido, nie trzeba od razu zażywać lekarstw i specyfików z apteki. Warto skorzystać z mocy natury i sięgnąć po zioła. Oto przyprawa, która podgrzewa atmosferę w sypialni.
 • Pokrzywa doceniana przed wiekami
  Nie taka zwykła pokrzywa. Choć rośnie niemal wszędzie, nie doceniamy jej prozdrowotnych właściwości i z nich nie korzystamy. A szkoda. Okazuje się, że pokrzywa w sposób naturalny i bez skutków ubocznych pomaga na wiele chorób i dolegliwości. Zobacz.