• Jury 7. edycji Voice of Poland
  W szykowanej przez TVP2 ósmej edycji „The Voice of Poland” uczestników oceniać będą Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, a także Tomson i Baron z zespołu Afromental - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.
 • Orange Warsaw Festival 2015 w deszczu
  Burza i deszcz nie popsuły zabawy uczestnikom Orange Warsaw Festival. Impreza wróciła na na Tor Wyścigów Konnych Służewiec, co wpłynęło na frekwencję piątkowych koncertów. Ale możliwe, że festiwal jeszcze się rozkręci, a Muse przyciągnie w sobotę tłumy wiernych fanów… Zobaczcie, jak było pierwszego dnia OWF, na finał którego świetne show dał legendarny duet The Chemical Brothers.
 • Manu Chao wystąpi na Life Festival Oświęcim
  Manu Chao będzie gwiazdą koncertu Street Life, który odbędzie się w czwartek, 18 czerwca, na stadionie MOSiR. W programie Life Festival Oświęcim pojawi się również widowisko muzyczne, oparte na największych hitach brytyjskiego rocka. Ponadto udział w imprezie potwierdzili Bednarek oraz grupa Afromental.
 • Afromental z nową płytą i trasą na jubileusz
  24 listopada ukaże się nowy album zespołu Afromental, zatytułowany "Mental House".
 • Paloma Faith zaśpiewa na festiwalu Pozytywne Wibracje
  Do listy gwiazd festiwalu Pozytywne Wibracje dołączają Paloma Faith i Earth, Wind & Fire Experience Feat. Al McKay oraz Afromental & Polish Hip-Hop All-Star.
 • Nie każdy mężczyzna ze spokojem przyjąłby informację, że jego partnerka zamierza rozebrać się na okładce kolorowego pisma dla panów. Chłopak Oli Szwed nie miał z tym problemów, co więcej, znalazł pozytywne strony tej sytuacji.
 • Nowe jury 2. edycji "The Voice of Poland"
  Telewizja Polska w programie "Pytanie na śniadanie" zaprezentowała skład nowego jury, jakie w 2. edycji "The Voice of Poland", będzie oceniało występy uczestników. Oto, kogo zobaczymy w programie.
 • Już 8 września pierwsza bitwa wokalna! Nowe osobowości zadebiutują w roli ekspertów. Cztery zespoły pod wodzą pięciu gwiazd jako pierwsze rozpoczną muzyczny pojedynek. Tylko jedna drużyna dzięki głosom widzów będzie bezpieczna w pierwszej eliminacji. Kto zwycięży w pierwszym odcinku 3. edycji "Bitwy na głosy"?
 • Bitwa na głosy 3 - Tomson i Baron
  Pierwszy casting do trzeciej edycji „Bitwy na głosy“ za nami. Tomson i Baron z grupy Afromental już skompletowali swoja drużynę. Szesnaście utalentowanych osób, które pojawiły się wśród 250 chętnych w olsztyńskim Amfitatrze, będzie walczyć razem z artystami już od września.
 • Znamy pierwszych artystów, którzy poprowadzą wokalny zespół w najnowszej edycji "Bitwy na głosy". Będą to członkowie grupy Afromental, Tomson i Baron. 16 lipca przebojowi muzycy będą szukać talentów w Olsztynie.