• Kayah
  Kayah nigdy nie zabierała głosu w kwestiach politycznych, ostatnio jednak straciła cierpliwość i napisała kilka gorzkich słów pod adresem rządu Prawa i Sprawiedliwości. Co tak rozzłościło artystkę?
 • SuperSTARcie: Natasza Urbańska
  Natasza Urbańska w końcu doczekała się upragnionego triumfu w telewizyjnym show. W miniony piątek, wygrała bowiem "SuperSTARcie", jednak jej zwycięstwo nie wszystkim przypadło do gustu. Zdaniem Agi Zaryan, Natasza nie zasłużyła na główną nagrodę.
 • Nalepiej sprzedające się płyty w Polsce
  Nowy album Hunter zatytułowany "Imperium" zadebiutował na szczycie OLiS-u. Daleko w tyle została Lady GaGa z jej trzecim długogrającym krążkiem, "Artpop", który dotarł na 8. pozycję. Cztery oczka niżej pojawiła się ostatnia nowość top 20 – Aga Zaryan z wydawnictwem "Rememberking Nina & Abbey", czyli płytą nagraną w hołdzie Ninie Simone i Abbey Lincoln. Oto 10 najchętniej kupowanych krążków w Polsce.
 • Aga Zaryan jak wielka diwa złotej ery jazzu
  Wydanie takiej płyty wymaga odwagi i pewności siebie. Aga Zaryan ma obie te cechy i słusznie. W polskim jazzie trudno doszukać się wokalistki, która mogłaby tak przyzwoicie poradzić sobie z dokonaniami takich legend jak Nina Simone i Abbey Lincoln.
 • Aga Zaryan śpiewa Ninę Simone
  12 listopada ukaże się nowa płyta Agi Zaryan, "Remembering Nina & Abbey".
 • Grzegorz Turnau na 20-lecie PAH
  13 artystów, a wśród nich Aga Zaryan, Tomasz Stańko, Anna Maria Jopek i Grzegorz Turnau, wzięło udział w nagraniu płyty z okazji jubileuszu 20-lecia założenia Polskiej Akcji Humanitarnej. Tym razem to jednak szczęśliwa trzynastka.
 • Polska zostaje na Myśliwieckiej z Arturem Andrusem
  Album "Myśliwiecka" Artura Andrusa w dalszym ciągu pozostaje na szczycie zestawienia sprzedaży płytowej OLiS-u. W tym tygodniu zresztą brak zmian na podium.
 • Artur Andrus znów na pierwszym miejscu listy OLiS-u
  Artur Andrus i jego album "Myśliwiecka" dalej utrzymują się na szczycie zestawienia sprzedaży płytowej OLiS-u. Ile to już tygodni – kto zliczy?
 • Zespół Zakopower otrzymał trzy Fryderyki 2012 w kategoriach: Piosenka Roku - za utwór "Boso", Grupa Roku oraz Album Roku Folk/Muzyka Świata
  Ten wieczór należał do Ani Rusowicz i Zakopowera. Utalentowana córka Ady Rusowicz zdobyła cztery statuetki, a zespół Sebastiana Karpiela–Bułecki tylko jedną mniej. Fryderyki wręczono po raz osiemnasty, ale po raz pierwszy gala odbyła się w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Retransmisję uroczystości pokazała telewizyjna Dwójka. Oto, co się działo za jej kulisami...
 • Coma i wręczajacy nagrodę Grzegorz Markowski
  Ania Rusowicz i Zakopower to laureaci największej liczby statuetek w kategorii muzyka rozrywkowa, wręczanych podczas tegorocznej gali Fryderyki 2012. Ale prawdziwy rekord pobiła Katarzyna Nosowska zdobywając 30. Fryderyka w swojej karierze. Uroczystość odbyła we czwartek w Teatrze Dramatycznym w Warszawie. Oto gala w fotograficznym skrócie...