• Senat
  Kandydatura Agnieszki Dudzińskiej nie przekonała senatorów. Mimo że była ona kandydatką PiS na Rzecznika Praw Dziecka i po kolejnym głosowaniu zyskała aprobatę Sejmu. - Widocznie zostało znalezione coś, co nie spodobało się prezesowi - mówi nam jeden z senatorów Prawa i Sprawiedliwości.
 • Agnieszka Dudzińska
  Za jej powołaniem był jeden senator, przeciw 67, a pięciu wstrzymało się od głosu. Agnieszka Dudzińska znów poległa na drodze do stanowiska Rzecznika Praw Dziecka. Ona sama najwyraźniej stara się tę sytuację obrócić w żart. Dość ponury. 
 • Agnieszka Dudzińska, fot. Darek Golik
  - Może gdzieś są udane rodziny patchworkowe, ale wydaje mi się, że one dobrze wyglądają tylko w głupawych komediach. W prawdziwym życiu to jest niewiarygodna trauma dla dziecka. Dla niego rozwód rodziców to rozpad całego świata - mówi Agnieszka Dudzińska, niedoszła kandydatka PiS na Rzecznika Praw Dziecka.
 • Agnieszka Dudzińska
  Sejm głosami posłów PiS utrącił kandydaturę Agnieszki Dudzińskiej na Rzecznika Praw Dziecka, którą sam wystawił. Kandydaturę eksperta od polityki społecznej, zatrudnionej w PAN, angażującej się społecznie matki niepełnosprawnego dziecka. Do tego wiceszefowej PFRON w czasach rządów PO. Osoby na pierwszy rzut oka strawnej także dla PO.