• Agnieszka Krukówna
  Aktorka nieczęsto pojawia się publicznie, więc każde jej nowe zdjęcia budzą zawsze dużo emocji. Te zrobione wczoraj, przy okazji premiery spektaklu "Pomoc domowa", też z pewnością nie przejdą bez echa - są bowiem dowodem na to, że nawet znane kobiety nie zawsze wyglądają perfekcyjnie i supermłodo...
 • Agnieszka Krukówna na premierze filmu "Letnie przesilenie"
  Plejada gwiazd polskiego kina pojawiła się wczoraj na premierze filmu "Letnie przesilenie" w Warszawie. Najjaśniej wśród nich błyszczała, wracająca po długiej nieobecności na duży ekran, Agnieszka Krukówna.
 • Dawno niewidziana w kinie Agnieszka Krukówna
  Pamiętacie ją jako Jankę, Maryśkę i Farbę... tymi rolami Agnieszka Krukówna zdobyła serca widzów. Długo na ekranie jej nie było, dobrze więc, że wraca w dobrym filmie – a takim jest wojenna opowieść o miłości "Letnie przesilenie".
 • Agnieszka Krukówna
  Agnieszka Krukówna swój talent aktorki pokazała już jako nastolatka w serialu "Janka". Kariera w zbyt młodym wieku, bardzo negatywnie odbiła się jednak na psychice aktorki, która ponoć do dziś nie może poukładać swojego życia
 • Agnieszka Krukówna i Edyta Olszówka
  Kiedy dwie aktorki dokładnie w tym samym wieku, w dodatku grające w tym samym teatrze i borykające się z podobnymi problemami osobistymi, pokazują się razem, trudno powstrzymać się od porównania ich formy... Agnieszka Krukówna kontra Edyta Olszówka - która Waszym zdaniem wygrywa "urodowy" pojedynek?
 • Agnieszka Krukówna
  O wielu rówieśnicach Agnieszki Krukówny (np. o Małgorzacie Kożuchowskiej) mówi się, że wyglądają jak dwudziestolatki, ale jej urodę trudno ocenić w ten sposób. 42-letnia aktorka ma dojrzałość wypisaną na twarzy i nawet jej wyjątkowo szczupła sylwetka nie pozwala uznać, że wygląda dziewczęco. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia
 • Agnieszka Krukówna wróciła w świetnej formie
  Rzadko się zdarza, by polskie gwiazdy wypowiadały się o sobie tak ciepło... W rozmowie z "Faktem" Grażyna Szapołowska przyznaje, że bardzo cieszy się z aktorskiego powrotu swojej koleżanki.
 • Agnieszka Krukówna na pokazie jesienno-karnawałowej kolekcji Deni Cler Milano.
  Agnieszka Krukówna od dawna nie była widywana na show-biznesowych imprezach. Mówiło się, że aktorka ma problemy osobiste i zmaga się z nałogami, które uniemożliwiają jej normalne funkcjonowanie. Na szczęście artystka ma już chyba za sobą trudny czas - wczoraj można było ją zobaczyć na pokazie najnowszej kolekcji Deni Cler Milano. Uśmiechnięta Agnieszka Krukówna z zainteresowaniem przyglądała się modelkom na wybiegu, a także rozmawiała ze znajomymi. Aktorka wprawdzie nie wyróżniała się wśród gości swoją codzienną stylizacją - której "pikanterii" dodawały jedynie okulary przeciwsłoneczne, ale naprawdę dobrze wyglądała. Czasami przecież mniej znaczy więcej - tak trzymać!