Turniej w Madrycie: Agnieszka Radwańska poznała kolejną rywalkę
08 maja 2014 Francuzka Caroline Garcia będzie ćwierćfinałową rywalką Agnieszki
Radwańskiej w tenisowym turnieju WTA w Madrycie. W trzeciej rundzie
Garcia, która do turnieju głównego awansowała z kwalifikacji, pokonała
rozstawioną z numerem dziesiątym Włoszkę Sarę Errani 6:2, 4:6, 6:3.