Australian Open: Radwańska odprawiła Goworcową i jest w 3. rundzie
16 stycznia 2014 Agnieszka Radwańska awansowała do trzeciej rundy wielkoszlemowego turnieju Australian Open. W meczu zakończonym tuż przed godziną siódmą rano polskiego czasu, nasza tenisistka pokonała Białorusinkę Olgę Goworcową 6:0, 7:5.