Wimbledon: Janowicz, Kubot i Radwańska grają o ćwierćfinał
01 lipca 2013 W poniedziałek rozpoczyna się drugi tydzień rywalizacji na trawiastych kortach Wimbledonu. W turniejach singlowych o awans do ćwierćfinału rywalizować będzie trzech reprezentantów Polski: Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz i Łukasz Kubot.