Agnieszka Radwańska: Postanowiłam zobaczyć, jak to jest być blondynką
06 czerwca 2013 Agnieszka Radwańska w tym tygodniu po raz pierwszy wystąpiła w
ćwierćfinale wielkoszlemowej imprezy na kortach ziemnych im. Rolanda
Garrosa. Polka, czwarta rakieta świata, miło będzie wspominać pobyt w
Paryżu, który jest jednym z jej ulubionych miast.