Siostry Radwańskie przegrały swoje mecze i odpadły z Indian Wells
13 marca 2013 Agnieszka Radwańska odpadła z turnieju w Indian Wells. Najlepsza polska
tenisistka przegrała w 1/8 finału z Rosjanką Marią Kirilenko 1:6, 6:4,
5:7. Nie poszło też Urszuli Radwańskiej.