Agnieszka Radwańska w Wimbledonie jak na Playstation
27 czerwca 2012 Agnieszka Radwańska po wygranej z Rosjanką Jeleną Wiesniną 6:2, 6:1 awansowała do trzeciej rundy wielkoszlemowego turnieju na trawiastych kortach w Wimbledonie (pula nagród 16,1 mln funtów). Tenisistka z Krakowa nie popełniła ani jednego niewymuszonego błędu.