• Największe serialowe klapy 2012 roku
  W 2012 roku na ekranach polskich stacji telewizyjnych zadebiutowało wiele nowych seriali, niestety nie wszystkie z nich okazały się godne uwagi. Oto nasz subiektywny ranking największych serialowych klap minionego roku.
 • Serialowe klapy sezonu
  W 2012 roku na antenie polskich stacji telewizyjnych pojawiło się kilka nowych seriali, które miały podbić serca publiczności. Niektóre z nich faktycznie odniosły sukces, inne niestety nie spodobały się widzom. Oto zestawienie produkcji, które osiągnęły bardzo niskie wyniki oglądalności.
 • Wraz z wiosennymi ramówkami, największe polskie stacje telewizyjne wprowadziły nowe seriale. Niektóre historie od razu spodobały się widzom, inne nie zdołały zaskarbić sobie ich sympatii. Najbardziej popularną serialową nowością okazał się "Komisarz Alex", najsłabsze wyniki notuje zaś "Aida".
 • Nowy serial "Aida" zadebiutował w wiosennej ramówce stacji TVP2 w niedzielne wieczory. Od maja Dwójka zmienia koncepcje i zamiast produkcji z Sonią Bohosiewicz zaproponuje widzom kino akcji.
 • Sonia Bohosiewicz
  Zanim przeszła swoją słynną metamorfozę, była jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Tabloid twierdzi, że Sonia Bohosiewicz nie cieszy się już sympatią Polaków. Świadczą o tym projekty, w których bierze udział.
 • Michał Zieliński to aktor i parodysta, który w programie "Szymon Majewski Show" zasłyną z wcielania się w takie osobistości, jak Bronisław Komorowski czy Jarosław Kaczyński. Od niedawna możemy podziwiać go także w nowym serialu Dwójki "Aida". Czy wcielając się w role polityków, łatwo było przestawić się na postać nieudacznika?
 • Sonia Bohosiewicz to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Fani jej talentu już niebawem będą mogli obejrzeć ją w roli matki samotnie wychowującej dzieci i borykającej się z problemem braku pracy. O swojej nowej postaci w serialu "Aida" aktorka opowiedziała w rozmowie z Faktem.
 • Aida
  Katarzyna Kwiatkowska do niedawna znana była widzom głównie jako parodystka w programie Szymona Majewskiego. Tej wiosny jednak aktorkę będzie można zobaczyć w dwóch nowych serialach, "Aida" na TVP2 i "Reguły gry" na TVN7. W rozmowie z Pap Life aktorka opowiedziała o swoich rolach i nabierającej tempa karierze.
 • "Aida"
  Serial "Aida", który od marca zagości na antenie TVP2, opowiada o losach matki samotnie wychowującej dwójkę dzieci, która na swój, często zabawny sposób, radzi sobie z codziennymi problemami. W postać głównej bohaterki wcieli się Sonia Bohosiewicz. O swojej nowej roli aktorka opowiedziała w rozmowie z Pap Life .
 • Aida
  Wiosną stacja TVP2 będzie zdecydowanie bardziej rozrywkową odsłoną Telewizji Polskiej. Podczas, gdy TVP1 skupi się na Teatrze Telewizji i pasmach filmów dokumentalnych, Dwójka zaprezentuje ramówkę pełną gwiazd. Na małym ekranie widzowie zobaczą m.in. Sonię Bohosiewicz, Edytę Górniak, Huberta Urbańskiego i Kingę Preis .