• Zenek Artyniuk z zespołu Akcent
  Akcent, Boys, Milano, Top Girls z wyróżnieniami od Związku Producentów Audio-Video. Wśród artystów z albumami i singlami nagrodzonymi są też Dawid Podsiadło, Sarsa, Depeche Mode a nawet The Weeknd (nie mylić z Weekend), ale liczba wyróżnień dla świata disco polo szokuje.
 • Zenek Martyniuk
  Disco polo wraca do głównego obiegu i wchodzi na salony. A wraz z nim puchną portfele największych gwiazd gatunku. Ich głównym źródłem dochodów są oczywiście koncerty. Ale czy tylko? Na czym jeszcze zarabiają najbardziej znane zespoły i artyści gatunku disco polo?
 • Zenon Martyniuk
  Wygląda na to, że pogłoski o tym, że w obliczu fali rezygnacji gwiazd z występu na festiwalu w Opolu tajną bronią TVP będzie Zenek Martyniuk, to coś więcej niż tylko plotki. Na oficjalnej stronie zespołu Akcent, w którym występuje Martyniuk, pojawiła się informacja o występie w Opolu - dokładnie w terminie festiwalu.
 • Śpiewaj i kop, czyli piłkarskie hity na Euro 2016
  Gdy patrzy się na kontrowersje, jakie wywołało "Koko koko Euro spoko" cztery lata temu, być może to dobrze, że na francuskie Euro 2016 nie doczekaliśmy się oficjalnego hymnu reprezentacji.
 • Zenek Martyniuk w "Sprawie dla reportera"
  Telewizja Polska po zamianach wprowadzonych przez nowy zarząd, boryka się z dużymi spadkami oglądalności. Walka publicznego nadawcy o widzów czasem przybiera dość zaskakujące formy. Program Elżbiety Jaworowicz "Sprawa dla reportera" ostatnio "uświetnił" swoim występem gwiazdor disco polo Zenek Martyniuk.
 • Sławomir Świerzyński z zespołu Bayer Full
  Program „Disco Polo Live” został po raz pierwszy wyemitowany na antenie Polsatu 20 lat temu, a w okresie największej popularności oglądało go ponad 5,5 mln widzów. Choć do słuchania tego gatunku muzyki nie każdy się przyznaje, to Shazzę, zespół Akcent czy Boys znają wszyscy. Zobacz jak zmieniły się największe gwiazdy disco polo!
 • Zenek Martyniuk
  Krótkie, długie, pasemka, żel... Jak sam przyznaje, w doborze fryzur inspirował się m.in. Georgem Michaelem, Thomasem Andersem i ‎Dieterem Bohlenem z Modern Talking. Zobacz jak ewoluował styl Zenka Martyniuka z zespołu Akcent!
 • Australijska aktorka Nicole Kidman wyznała, że mimo wielu ról w produkcjach Hollywood, jej amerykański akcent wymaga nieustannego szlifowania. Pracę nad odpowiednią wymową gwiazda kina porównała do pisania doktoratu.