• Pasjonaci snowboardu
  Wyjazd na narty i deskę to spory wydatek. Opłacenie pobytu w kurorcie zimowym, skipassy, sprzęt, odzież i akcesoria mogą przyprawić o zawrót głowy. Jednak nie wszystko musimy kupować od razu. Agito.pl podpowiada, by zacząć zakupy od tego, co najważniejsze i traktować je jako inwestycja w swoje hobby. Dobry sprzęt posłuży kilka sezonów, dlatego nie warto oszczędzać na jakości.
 • Sprzęt treningowy
  Smukła sylwetka i jędrne ciało to marzenie każdego. Nie każdy ma jednak czas, by odwiedzać klub fitness. Dlatego świetną alternatywą może być stworzenie swojego małego studio w domu. Jak to zrobić? Zainwestować w kilka przyrządów i do dzieła!
 • Grill
  Grillowanie cenią sobie osoby dbające o linię, gdyż pozwala ono przygotować potrawy bez użycia dodatkowego tłuszczu. Ale uwaga! Grillowanie potraw w niewłaściwy sposób może być zdecydowanie szkodliwe dla zdrowia. Oto 10 zasad zdrowego grillowania przygotowanych przez eksperta grillowania Kawiks.
 • Wakeboarding
  Od kilku lat w całej Polsce przybywa specjalnych wyciągów, dzięki którym można popływać na desce wakeboardowej. Chętnych do zabawy nie brakuje, miejsca w weekendy warto rezerwować z wyprzedzeniem. Skąd tak duża popularność nowego sportu?
 • Slackline
  Odpowiedni balans ciałem, koordynacja ruchów i dobra zabawa – to nieodłączne elementy treningu ze slackline. O ile o przyjemne spędzanie czasu przy tej dyscyplinie nie trudno, to nad równowagą i synchronizacją ruchów czasem trzeba trochę popracować. Wystarczy kilka prostych ćwiczeń.
 • Simone Moro
  Legendarny włoski himalaista w ciągu ostatnich 19 lat odbył 46 podróży w najbardziej odległe zakątki świata - od Himalajów przez Karakorum, Tien Shan, Pamir, Andy, Patagonię aż po Antarktydę. Jak sam przyznaje, niezależnie od tego gdzie się właśnie wybiera, są rzeczy, których nigdy nie brakuje w jego torbie podróżnej.
 • Power Bank Lepowe Moonstone 6000
  Wakacje to czas, gdy powinniśmy zrobić sobie technologiczny post i odstawić nasze urządzenia mobilne. Większość maniaków nowych technologii nie jest jest jednak w stanie zdecydować się na takie poświęcenie, a na czas wypoczynku ich smartfony stają się kieszonkowym centrum informacji turystycznej, mapą i aparatem fotograficznym. Oto 5 gadżetów, które uczynią wasz telefon jeszcze przydatniejszym.
 • Grillowanie mięso
  W sezonie wiosenno-letnim Polacy wciąż bardzo chętnie grillują. Obecnie duży wybór grilli sprawia, że klienci zaczynają rezygnować z otwartych grilli, opalanych węglem drzewnym, na rzecz tych zamkniętych oraz elektrycznych czy gazowych, które można eksploatować niezależnie od pory roku. W dodatku potrawy przyrządzane na tego typu sprzęcie, zwłaszcza na grillach zamkniętych, pieką się szybciej i są smaczniejsze.
 • Windsurfing
  Jesteś maniakiem nowych technologii i uwielbiasz aktywność na świeżym powietrzu? Sprawdź nasze propozycje wakacyjnych gadżetów, które zwiększą bezpieczeństwo Twoich letnich rozrywek w każdym miejscu!
 • Kucharz
  Na rynku jest coraz więcej gadżetów i akcesoriów, które ułatwiają pracę w kuchni i przygotowywanie potraw. Chlebak z deską do krojenia, silikonowe formy do pieczenia, krążki do gotowania mleka czy stalowe mydło to tylko niektóre z przykładów. Dzięki takim akcesoriom wiele kuchennych czynności wykonuje się łatwiej i szybciej.