• Mikołajkowe spotkanie Dody z seniorami. fot. Justyna Lenart
  W Mikołajki odbyło się świąteczne spotkanie Dody z seniorami. Stowarzyszenie Mali Bracia Ubogich, z którym Dorota współpracowała przy tworzeniu charytatywnego kalendarza, zaprosiło ją na Wigilię. W trakcie wizyty Doda opowiadała o świętowaniu w rodzinnym gronie, swojej pracy i zaprezentowała teledysk do utworu dedykowanego zmarłej w tym roku Babci - "Nie wolno płakać". W podziękowaniu za zaproszenie Dorota przekazała stowarzyszeniu bon na 10 tysięcy złotych do wykorzystania przez seniorów na potrzebne lekarstwa, a także słodkie upominki. Zobacz zdjęcia ze spotkania
 • Doda
  Doda jakiś czas temu stwierdziła, że kończy z rozbieranymi sesjami. Ostatnio jednak stwierdziła, że jest w stanie ponownie zrzucić ciuszki, ale pod jednym warunkiem.
 • Poznań. Ośmioletnia Asia zorganizowała kiermasz, by pomóc chorej mamie
  Przeszło 101 tysięcy zł zebrano w sobotę w Poznaniu w trakcie kiermaszu zorganizowanego przez ośmioletnią dziewczynkę. Asia zorganizowała go dla sąsiadów, by pomóc chorej mamie; gdy jej zaproszenie ukazało się w ogólnopolskich mediach, zjawiły się tłumy.
 • Anna Lewandowska
  Anna Lewandowska, za sprawą swojego męża stała się jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek. I choć na show biznesowych imprezach często spotyka polskie gwiazdy, to jej marzeniem było poznanie Magdaleny Różczki.
 • Marsz Szlachetnej Paczki (fot. Agnieszka Ożga Woźnica)
  Z tej okazji wolontariusze, darczyńcy, rodziny i przyjaciele SZLACHETNEJ PACZKI – kilka tysięcy Polaków we wszystkich miastach wojewódzkich w Polsce – połączyło się i przeszło ulicami największych miast w Polsce.
 • 50 nowych tatuaży na ciele Ibrahimovicia. Piłkarz ucieka z więzienia?
  W popularnym serialu "Skazany na śmierć" główny bohater wytatuował całe swoje ciało, by razem z bratem uciec z więzienia. Gdy po meczu z Caen Zlatan Ibrahimovic zdjął koszulkę, to przypominał właśnie Michaela Scofielda. Jednak 50 nowych malunków na jego skórze pojawiło się w szczytnym celu.
 • Zbiórka monet w ramach akcji Góra grosza
  Z 2,4 mln zł, jakie szkoły i przedszkola zebrały w ramach akcji "Góra grosza", do domów dziecka trafiło tylko 1,2 mln. Aż 900 tys. zł poszło na organizację.
 • Sara Boruc, Anna Mucha
  Sara Boruc i Anna Mucha wymieniły się wzajemnymi złośliwościami. Po tym, jak aktorka uszczypliwie odniosła się do stwierdzenia blogerki, że "900 zł to nie jest dużo pieniążków", ta skrytykowała ją za lansowanie  się i tanią sensację.
 • Poznanianki w swoich ślubnych kreacjach
  Poznańskie panny młode, ubrane w swoje ślubne kreacje, wzięły udział w dość oryginalnej sesji zdjęciowej. Akcję pod hasłem "Panny Młode podbijają miasto dla chorego Malucha" zorganizowano w Termach Maltańskich i na Starym Rynku.
 • Scena
  Na stwardnienie rozsiane cierpi około 40 tysięcy Polaków. Nie można być wobec tej choroby obojętnym. Warto zaangażować się w akcję „Podaj Serce”. Już po raz czternasty Zespół Pieśni i Tańca Uniwersytetu Warszawskiego „Warszawianka” zaprasza na wyjątkowy charytatywny koncert galowy, który pomoże chorym na SM.