Nasza giełda zależy od amerykańskich firm
11 kwietnia 2011 Co czeka naszą giełdę? Wszystko zależy od wyników amerykańskich koncernów. Jeśli okażą się one równie dobre, czy lepsze od przewidywań analityków, to indeksy na polskim parkiecie pójdą w górę.