• Al Pacino jako Joe Paterno
  Do sieci trafił zwiastun dramatu biograficznego „Paterno” opowiadającego o skandalu w drużynie futbolowej Penn State. W roli głównej występuje Al Pacino.
 • "M jak Morderca". Obraz w kinach 5 stycznia 2018 roku.
  Emerytowany detektyw z wydziału zabójstw, Ray Archer (Al Pacino) wraz z kryminalnym psychologiem śledczym Willemem Ruineymem (Karl Urban) i dziennikarką śledczą Christi Davies (Brittany Snow) próbują schwytać seryjnego mordercę. Sprawa staje się jedną z najtrudniejszych w karierze doświadczonych policjantów, wciągając całą trójkę w wisielczą grę. Film "M jak morderca" (w oryginale "Hangman") w polskich kinach 5 stycznia 2018 roku.
 • Al Pacino w filmie "M jak morderstwo"
  Emerytowany detektyw z wydziału zabójstw, Ray Archer (zdobywca Oscara Al Pacino) wraz z kryminalnym profilerem Willemem Ruineymem (Karl Urban) i dziennikarką śledczą Christi Davies (Brittany Snow) próbują schwytać seryjnego mordercę. Sprawa staje się jedną z najtrudniejszych w karierze doświadczonych policjantów, wciągając całą trójkę w wisielczą grę.
 • Michael Douglas, Morgan Freeman, Kevin Kline i Robert De Niro w filmie "Last Vegas"
  Lista dobrych aktorów grających w złych filmach jest długa. Nazwisk można wymienić wiele. Zawodzili nawet gwiazdorzy z charyzmą. Oto najsłynniejsze "wpadki" ostatnich lat.
 • "Misconduct" w pierwszym zwiastunie
  Do sieci trafił zwiastun filmu "Misconduct" z Anthonym Hopkinsem i Alem Pacino.
 • Małe wielkie gwiazdy: Salma Hayek
  Żeby zrobić karierę w Hollywood trzeba mieć tzw. warunki? Oni pokazują, że niekoniecznie. Nie mogą pochwalić się imponującym wzrostem, za to świetnymi rolami i milionami fanów na całym świecie. Oto małe wielkie gwiazdy Fabryki Snów.
 • Co łączy najważniejsze role Pacino? Przeszywające spojrzenie aktora i jego zachrypły głos. No i piekielna intensywność, której nauczył się od Lee Strasberga. Grać bez dystansu, stapiać się z postacią
  Role Ala Pacino w "Manglehorn" oraz "Idolu" są jak awers i rewers tej samej monety. Wielki aktor maluje w nich dwa obrazy starości i samotności. Bywa przejmująco bezradny, czasem bawi się emploi ikony amerykańskiego kina.
 • "Idol" Pacino postanawia naprawić grzechy przeszłości
  "Idol" to nieskomplikowana i momentami zbyt schematyczna komedia, ale ogląda się ją na tyle dobrze, że prosta fabuła nie irytuje. Spora w tym zasługa duetu Al Pacino-Annette Bening, którzy wnoszą do filmu Dana Fogelmana dużą dawkę energii. Lekkie i przyjemne kino na letnie dni.
 • David Gordon Green i Al Pacino na planie
  Mieszka w Austin w Teksasie – stolicy niezależnego amerykańskiego kina. Kiedyś szarpał się z życiem. "Czułem się, jakbym jechał kolejką górską – w górę i w dół, bez trzymanki" – mówi. Dziś David Gordon Green ma czterdzieści lat. I czuje spokój. A do najnowszej produkcji "Manglehorn" udało mu się zaangażować Ala Pacino, aktora, o którym marzył od dziecka.
 • "Terminator: Genisys" (reżyseria: Alan Taylor)
  Minionki czy piątka kompanów z głowy nastoletniej Riley: Radość, Strach, Gniew, Odraza i Smutek – oto jest pytanie, przed którym niejeden dzieciak i dorosły stanie. A na świetnych animacjach przecież gorących premier nie koniec, bo do akcji wkracza prezydent Samuel L. Jackson, znów wielki Al Pacino i sam Terminator, odradzający się jak Feniks z popiołu i tytułu filmu Christiana Petzolda. Oto przegląd kinowych premier najbliższych dni.