Andżelika Borys wypuszczona z białoruskiego więzienia
25 marca 2022"Prezes Związku Polaków na Białorusi Andżelika Borys został zwolniona z białoruskiego więzienia" - poinformował w piątek PAP rzecznik MSZ Łukasz Jasina. Wiceszef resortu Marcin Przydacz przekazał, że Borys czuje się dość dobrze i w tej chwili potrzebuje odpoczynku i rekonwalescencji.