• Alanis Morissette
  Alanis Morissette zaprezentowała światu swoje pierwsze muzyczne dzieło po 8 latach przerwy. Singiel "Reasons I Drink" był napisany przez kanadyjską artystkę razem z Michaelem Farrellem i wyprodukowany przez Alexa Hope’a. Utwór jest zapowiedzią wyczekiwanego albumu "Such Pretty Forks In The Road", który ma się ukazać 1 maja 2020 roku.
 • Alanis Morissette
  Alanis Morissette niebawem przywita na świecie swoje trzecie dziecko. Radosną wieść o swojej ciąży 44-letnia gwiazda przekazała fanom za pomocą Instagrama.
 • Alanis Morissette pisze poradnik
  Alanis Morissette postanowiła podzielić się swym życiowym doświadczeniem w postaci książki.
 • Alanis Morissette trafi na Broadway
  Przełomowa płyta w karierze Alanis Morissette, "Jagged Little Pill", trafi na Broadway.
 • Adele w dwa miesiące diamentowa w Ameryce
  Ostatnia płyta Adele, "21", osiągnęła w USA diamentowy status. Oznacza to, że 10 milionów Amerykanów kupiło drugi longplay Angielki.
 • Alanis Morissette chce na scenę
  Alanis Morissette przez ostatnie lata koncentrowała się na życiu rodzinnym, jednak teraz znów jest gotowa chwycić za mikrofon i gitarę.
 • Alanis Morissette – koniec z masochizmem, czas na radość
  Na siódmej płycie Alanis Morissette słychać niepokojącą elektronikę i rockowe wstawki. Ale Alanis dołożyła do tego też melancholijne numery, którymi zachwyca od dwóch dekad.
 • Alanis Morissette kocha sławę?
  Alanis Morissette nie ma nic przeciwko zainteresowaniu mediów. Przeciwnie – lubi paparazzich, którzy biegają za nią krok w krok.
 • Alanis Morissette składa hołd Wimowi Wendersowi
  Alanis Morissette zrealizowała teledysk do singla "Guardian". – Ten klip to mój ukłon w stronę "Nieba nad Berlinem" Wima Wendersa – wyjaśniła gwiazda. – W tym roku mija 25 lat od premiery tego dzieła. Napisałam "Uninvited" do remake'u tego obrazu ("Miasto aniołów"), by wyrazić swą miłość od oryginalnego filmu i do Niemiec, gdzie mieszkałam przez trzy lata jako dziecko. Wideo jest też przedłużeniem piosenki "Guardian", która jest mi bardzo bliska. Wspaniale, że mogłam nakręcić ten teledysk w Berlinie.
 • Alanis Morissette wraca z nowym albumem
  "Nigdy nie bałam się śpiewać o tym, co autentycznie dzieje się w moim życiu. Cóż, taki już ze mnie zwierzak. Nic na to nie poradzę" – mówi Alanis Morissette przed premierą swego najnowszego albumu. Po czteroletniej przerwie i urlopie macierzyńskim słynna Kanadyjka wraca z znakomitej formie z krążkiem "Havoc And Bright Lights" (w sklepach od 28 sierpnia) i chętnie opowiada o swojej miłości, małżeństwie, sławie, pieniądzach i starzeniu się...