• Chcę uwierzyć – powiedział za agentem Foxem David Duchovny odsłaniając swoją gwiazdę
  Kolejny biały facet ma swoją gwiazdę na słynnej hollywoodzkiej Alei Sław w Los Angeles – żartował Garry Shandling (nawiązując do zamieszania z nominacjami do Oscarów) podczas odsłonięcia tablicy w hołdzie Davidowi Duchovny'emu. Mamy ZDJĘCIA z tej ceremonii.
 • David Duchovny odsłonił swoją gwiazdę na słynnej hollywoodzkiej Alei Sław w Los Angeles
  Chcę uwierzyć – powiedział za agentem Mulderem David Duchovny odsłaniając swoją gwiazdę na słynnej hollywoodzkiej Alei Sław w Los Angeles. I dodał: – To tak nierzeczywisty moment, jakby pochodził z filmu.
 • Quentin Tarantino doczekał się swojej gwiazdy w Alei Sław
  Niesamowicie się cieszę z tego wyróżnienia – podkreślał Quentin Tarantino podczas uroczystości odsłonięcia jego gwiazdy w hollywoodzkiej Alei Sław. W tym ważnym dniu reżyserowi towarzyszył przyjaciel i ulubiony aktor, Samuel L. Jackson (który też miał swoje święto, bo obchodził 67 urodziny).
 • Jennifer Lopez odsłoniła swoją gwiazdę w Alei Sław
  Długo czekała, ale wreszcie jej marzenie się spełniło – Jennifer Lopez została uhonorowana gwiazdą (numer 2500) w Alei Sław. Podczas uroczystości na Hollywood Boulvard towarzystwa dotrzymywały jej dzieci – Max i Emma oraz partner Casper Smart.
 • Slash i jego dobry kumpel Charlie Sheen
  Slash – słynny gitarzysta grupy Guns N'Roses – został uhonorowany własną gwiazdą na Walk of Fame. – Od lat jestem częścią fabryki, jaką jest Hollywood i w końcu zostać zauważonym to wielka rzecz. To najfajniejsze, co kiedykolwiek mi się przydarzyło – przyznał 46-letni gitarzysta, który jako pierwszy członek Guns'N'Roses doznał tego zaszczytu. Jego gwiazda ma numer 2473.
 • Uggie i jego trener Omar von Muller
  Był pierwszym psem zaproszonym na galę wręczenia nagród Akademii Filmowej. Psiego odpowiednika Oscara – Golden Collar też zdobył. Złotą Obrożę dostał za dwie role w filmach "Artysta" i "Woda dla słoni". Teraz znów wszedł do historii. 10-letni terrier Uggie jako odcisnął swoje łapy w betonie na podjeździe słynnego Teatru Chińskiego Graumana w Hollywood...
 • Muppety w Alei Sław
  Z zazdrości zwija się zapewne niejeden hollywoodzki aktor. Kermit Żaba, Piggy, Zwierzak, Fozziee i Gonzo – kultowe lalki teatralne stworzone przez amerykańskiego artystę plastyka Jima Hensona, zostały uhonorowane gwiazdą w Alei Sław. "Jesteśmy bardzo szczęśliwy, że możemy być tu dziś, na Hollywood Boulevard i dołączyć do największych nazwisk show-biznesu'' – powiedział najsłynniejszy z Muppetów, Kermit podczas ceremonii.
 • Felicity Huffman i William H. Macy
  Małżeństwem są od 15 lat, mają dwie córki, dwie nagrody Emmy i dwie nominacje do Oscara na koncie. Para znakomitych aktorów – Felicity Huffman i Wiliam H. Macy – odsłoniła wczoraj swoje gwiazdy w hollywoodzkiej Alei Sław. Oczywiście razem...
 • – To prawdopodobnie nie był nawet sen, to było jedno z moich najśmielszych marzeń. Przyjmuje to z absolutną pokorą i wdzięcznością – powiedziała Aniston
  Jennifer Aniston doczekała się własnej gwiazdy w hollywoodzkiej Alei Sław. Aktorka została uwieczniona na słynnym chodniku wzdłuż Hollywood Boulevard oraz Vine Street w Hollywood, obok 2462 innych uhonorowanych sław. W tej wielkiej chwili Jennifer towarzyszył ojciec – John Aniston, chłopak Justin Theroux i przyjaciele, ale wcale nie ci z kultowego serialu...