• "McQueen" w kinach od 20 lipca
  Stworzył luksusową markę, zachwyca świat mody, choć był zwykłym chuliganem. Dokument o Aleksandrze McQueenie wejdzie do kin 20 lipca. Zobacz polski zwiastun.
 • Doda
  Doda uwielbia się wyróżniać, dlatego na ekstrawaganckie stroje od najlepszych projektantów jest w stanie wydać niemal każdą kwotę. Jednak kupowanie za dużych butów za bajońską sumę to nawet jak na nią lekka przesada.
 • Marta Grycan z córką
  Jej styl wzbudza coraz więcej pozytywnych recenzji, padających z ust największych speców od mody. Chwalą ją Dawid Woliński i Tomasz Jacyków. Trudno się dziwić – Marta Grycan na swoje kreacje wydaje fortunę. W jej szafie znajdziemy stroje od Gucciego, Versace, Valentino, Aleksandra McQueena. Ile kosztują?
 • Słynny projektant rodzielił swoją fortunę pomiędzy ukochane psy i najbliższe mu osoby
  Choć największa część 16-milionowego majątku Aleksandra McQueena przypadła jego byłemu partnerowi, słynny projektant nie zapomniał również o swoich psach. McQueen, który rok temu popełnił samobójstwo, znaczną część swojej fortuny zapisał ukochanym czworonogom. Zgodnie z jego ostatnią wolą, część pieniędzy zostanie również przekazana organizacjom opiekującym się bezdomnymi zwierzętami.
 • Projekty Alexandra McQuenna cieszą się niesłabnącą sławą.
  "Savage Beauty" - retrospektywna wystawa poświęcona brytyjskiemu projektantowi Alexandrowi McQueenowi - bije rekordy popularności. Zobaczyło ją już ponad 500 tys. osób. To rekord dla wystawy o tematyce modowej.