• Anthony Joshua
  Mistrzowie olimpijscy Anthony Joshua (Londyn) i Aleksander Powietkin (Ateny) powalczą w sobotę na londyńskim Wembley o należące do Brytyjczyka pasy mistrza świata IBF, WBA i WBO w kategorii ciężkiej. Piętnaście lat temu Rosjanin boksował w polskiej lidze.
 • Boks
  Były mistrz świata wagi ciężkiej, 37-letni rosyjski bokser Aleksander Powietkin został zawieszony przez federację World Boxing Council za stosowanie dopingu. Zapłaci też grzywnę w wysokości aż 250 tysięcy dolarów (1,02 mln złotych).
 • Władimir Kliczko
  Na trybunach książę Albert z Monako, czy Jelena Isinbajewa, "caryca tyczki". A w ringu Aleksander Powietkin i Władimir Kliczko w walce o cztery mistrzowskie pasy. Kto spodziewał się dobrego widowiska, mocno się rozczarował. Obaj zawodnicy więcej klinczowali, niż walczyli.
 • Władimir Kliczko - mistrz świata organizacji IBF, WBO, IBO i superczempion WBA - zmierzy się na bokserskim ringu z Rosjaninem Aleksandrem Powietkinem 5 października. Do walki dojdzie na Stadionie Olimpijskim Moskwie.
 • Andrzej Wawrzyk
  Nie było niespodzianki. Andrzej Wawrzyk był tylko tłem dla świetnego Aleksandra Powietkina. W drugiej tundzie Polak już leżał na deskach, jednak przetrwał do gongu. W trzeciej rundzie było jeszcze gorzej...
 • Andrzej Wawrzyk
  W najbliższy piątek w Moskwie Andrzej Wawrzyk (niepokonany w 27 kolejnych walkach) będzie walczył z mistrzem świata kategorii ciężkiej federacji WBA w wersji regular - Aleksandrem Powietkinem (niepokonanym w 25 kolejnych walkach).