• Od najlepszych marek, takich jak Gucci i Balmain, po stroje z sieciowych marek, jak Zara czy Topshop. Kreacje gwiazd na prezentacji jesiennej ramówki TVN były zróżnicowane, ale - prawie bez wyjątku - dobrane bardzo starannie. Na imprezie pojawiła się cała plejada wystrojonych gwiazd. Jak się zaprezentowały? Zobacz zdjęcia!
 • Hity kontra kity: udane i nietrafione kreacje na czerwonym dywanie
  Otwarcie nowego salonu Pandora zgromadziło wiele gwiazd dużego formatu. Niektóre z nich olśniły nienagannymi kreacjami. Kilka gwiazd zaskoczyło jednak wyjątkowo nietrafionymi stylizacjami. Źle dopasowane do sylwetki, nieadekwatne do okazji… Zobacz hity i kity na czerwonym dywanie tej imprezy!
 • Jaki styl jest bardziej odpowiedni dla Aleksandry Kisio?
  Jak każda prawdziwa aktorka Aleksandra Kisio potrafi zmienić się w klika chwil, odpowiednio dobierając stroje, makijaż i dodatki. W jakiej wersji aktorka wygląda lepiej?
 • Pojedynek na modę: Dwie młode gwiazdy w identycznej kreacji
  Dwie sławne panie, ta sama kreacja. Nie tylko wpadka, ale też idealna okazja do porównań. Nic dziwnego, że gwiazdy unikają takich sytuacji jak ognia! Tym razem okazja jest szczególnie dogodna – chodzi bowiem o niemal identyczną stylizację. Która z celebrytek wypadła lepiej?
 • Gwiazdy na otwarciu zmienionego salonu Deni Cler w Warszawie.
  Marka Deni Cler ma podwójną okazję do świętowania. Zmienia się jej charakter, ale także gruntowną zmianę przeszedł salon Deni Cler w warszawskiej Galerii Mokotów. Na imprezie inaugurującej nową odsłonę salonu pojawili się styliści, dziennikarze i gwiazdy, a wśród nich m.in.: Aleksandra Kisio, Maria Niklińska, Omenaa Mensah, Alicja Resich-Modlińska czy Aleksandra Nieśpielak. - Przed nami dużo zmian i sporo niespodzianek - powiedziała Katarzyna Niezgoda, prezes Deni Cler. Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy buszujące pomiędzy półkami w salonie.
 • Gwiazdy w atelier Dessange - impreza pod hasłem "Zostań gwiazdą Cannes by Dessange"
  "Zostań gwiazdą Cannes by Dessange" - pod takim hasłem oficjalny kreator fryzur Festiwalu Filmowego w Cannes, marka Dessange Paris, zaprosił do swojego atelier w budynku Metropolitan polskie aktorki i celebrytki. Grażyna Szapołowska, Edyta Herbuś, Paulina Młynarska, Dorota Naruszewicz, Magdalena Górska i inne panie poddały się metamorfozom. Specjaliści, w myśl filozofii salonu, próbowali znaleźć harmonię pomiędzy fryzurą, makijażem i osobowością każdej z nich. Nam szczególnie ciekawe wydały się jednak nie tyle przemiany, które zaszły w w wyglądzie gwiazd, ale stylizacje, które wybrały na tę okazję. Część kobiet obecnych na imprezie uznała, że podczas wizyty u fryzjera doskonale sprawdzi się swobodny styl. Inne postawiły na zdecydowanie bardziej eleganckie kreacje. A co Waszym zdaniem powinno się na siebie nakładać, idąc do fryzjera? Czy mała czarna to dobry wybór...?
 • Gwiazdy na pokazie kolekcji Liu Jo
  Dżinsy to jeden z podstawowych elementów kobiecej garderoby. Dobrze dobrane i skrojone sprawiają, że sylwetka wydaje się smukła, a kuszące krągłości zostają podkreślone. O efektach, które można osiągnąć, zakładając dżinsy, dobrze wiedzą również gwiazdy, które na co dzień, a czasami także na większe wyjścia, wybierają właśnie niezawodne spodnie. Z pewnością również dlatego nasze gwiazdy zdecydowały się wziąć udział w pokazie najnowszej kolekcji marki Liu Jo. W weekend piękne panie prezentowały swoje krągłości opięte dżinsami i świetnie się przy tym bawiły. Mogą o tym świadczyć nie tylko ich radosne twarze, ale także pozy, który przyjmowały, przemierzając wybieg. Zobaczcie, jak prezentowały się celebrytki w dżinsach podkreślających kobiece kształty i wybierzcie tę, która Waszym zdaniem wypadła najlepiej.