• Aleksandra Kuligowska i Nicole Rosłaniec w zimowej sesji APART.
    Dziewczyny z Top Model nie próżnują! Dwie z nich: Aleksandra Kuligowska i Nicole Rosłaniec właśnie wzięły udział w zimowej sesji biżuterii Apart. Ola prezentuje kolekcję ze srebra, a Nicole - złote ozdoby. Naszym zdaniem obie dziewczyny wyglądają doskonale i nawet jeśli w najbliższym czasie nie zamierzacie powiększać swoje kolekcji biżuterii, te zdjęcia warto obejrzeć!
  • Ochnik - Aleksandra Kuligowska w kampanii Ochnik jesień/zima 2011/2012.
    Przytulna, łagodna, ciepła, ale i - trochę przekornie – śmiała, wyrafinowana, czasem ekscentryczna lub odrobinę zbuntowana. Bywa również egzotyczna i fantazyjnie zadziorna – jest jak kobieta, która kocha się zmieniać. Tak projektanci marki opisują najnowszą jesienno-zimową kolekcja OCHNIK. Firma zaprosiła do sesji zdjęciowej modelkę Aleksandrę Kuligowską – uczestniczkę I edycji programu TOP Model. Ola znakomicie prezentowała się przed obiektywem w supermodnych skórach, miękkich futrzanych czapach i z eleganckimi torebkami w ręku. Zresztą oceńcie sami!
  • Pokaz kolekcji Ewy Minge i Arkadiusza Prajsa z udziałem uczestniczek Top Model
    Kolejny sukces dziewcząt z Top Model, kolejny – bez udziału zwyciężczyni programu. Aleksandra Kuligowska, Ania Piszczałka i Nicole Rosłaniec wzięły udział w specjalnym, zamkniętym pokazie mody i zaprezentowały najnowszą kolekcję Ewy Minge. Oprócz tego można było zobaczyć również męską kolekcją Ready-to-Wear zaprezentowaną przez Minge i Arkadiusza Prajsa. Jesienno-zimowa kolekcja dla kobiet to połączenie graficznych wzorów z wykwintną miękkością tkanin, kolekcja męska Minge&Prajs to typowo casualowy styl. Komfortowe, miękkie wełny, ręcznie tkane swetry, oryginalne, bawełniane podkoszulki, nietypowe spodnie z jeansu, aksamitu czy sztruksu to charakterystyczne elementy tej kolekcji. Jakie gwiazdy przybyły na pokaz? Jak zaprezentowały się dziewczęta z Top Model na wybiegu i za kulisami? Zobacz!