• Natalia Lesz, Aleksandra Mikołajczyk i Katarzyna Pakosińska
    Na premierze sztuki "Honey moon", w której zagrała z dwiema młodszymi koleżankami, Katarzyna Pakosińska nie ustępowała prezencją atrakcyjnym 30-latkom. Figury i twarzy można jej tylko pozazdrościć. Zobaczcie.
  • Kasia Tusk
    Katarzyna Tusk ma dosyć charakterystyczną urodę - jest delikatną, naturalną blondynką o wielkich oczach. Tabloid zauważył, że córka premiera ma swoją sobowtórkę.
  • MON ma przeprosić znanego dziennikarza
    Sąd orzekł, że Ministerstwo Obrony Narodowej ma przeprosić dziennikarza, Edwarda Mikołajczyka za podanie jego nazwiska w raporcie z weryfikacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Ponadto, MON ma zapłacić mu 30 tys. zł zadośćuczynienia. Być może dojdzie do kolejnych rozpraw, bo do sądów trafiły pozwy od kilkudziesięciu osób.
  • Od najlepszych marek, takich jak Gucci i Balmain, po stroje z sieciowych marek, jak Zara czy Topshop. Kreacje gwiazd na prezentacji jesiennej ramówki TVN były zróżnicowane, ale - prawie bez wyjątku - dobrane bardzo starannie. Na imprezie pojawiła się cała plejada wystrojonych gwiazd. Jak się zaprezentowały? Zobacz zdjęcia!