• Aleksandra Szwed
  Świat jest wspólny, nie dzieli się na żeński i męski – twierdzi aktorka. Rzadko doświadcza dyskryminacji ze względu na płeć, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Nie przejmuje się ponadto tego rodzaju nieprzyjemnościami, uważa bowiem, że świadczą one negatywnie nie o niej, ale o ich sprawcy.
 • Rodzina zastępcza
  Monika Mrozowska, Aleksandra Szwed i Misheel Jargalseikhan po latach od zakończenia zdjęć na planie "Rodziny zastępczej" spotkały się podczas pokazu mody. Wszystkie trzy siostry bardzo wydoroślały, ale wzajemny sentyment pozostał, o czym świadczą podpisy pod zdjęciami.
 • Aleksandra Szwed
  Aktorka nie przepada za treningami na siłowni, regularnie ćwiczy jednak w domu. Poświęca na to maksymalnie kwadrans dziennie. Twierdzi, że praca aktorki i wokalistki wymaga od niej utrzymywania dobrej kondycji i sprawności fizycznej.
 • Aleksandra Szwed
  Trzy miesiące po porodzie Ola Szwed zachwyca idealną figurą. Twierdzi, że dobrą formę zawdzięcza obdarzonemu dobrym apetytem synowi i partnerowi, który pomaga jej w treningach. Aktorka stara się ćwiczyć codziennie minimum pół godziny. Stopniowo wraca także do pracy – ponownie można ją już oglądać w spektaklu „Siostrunie”.
 • Monika Mrozowska, Iwona Węgrowska i Aleksandra Kisio
  Każda ciężarna kobieta budzi zainteresowanie bliskich, a także bliższych i dalszych znajomych. W ich przypadku rosnące brzuchy wzbudzały też emocje większość Polek i Polaków. Oto galeria znanych Polek, o których w minionym roku mówiło się w kontekście ciążowych krągłości.
 • Aleksandra Szwed prawie jak Michael Jordan
  Polską celebrytkę ze słynnym amerykańskim koszykarzem na pewno łączy kolor skóry. Jednak według obserwatorów meczu Gortat Team vs Wojsko Polskie Aleksandra Szwed po parkiecie poruszała się z równie wielką gracją, jak Michael Jordan.
 • Aleksandra Szwed wydała pierwszy singiel "Ach Ten Pan!"
  Aleksandra Szwed idzie w ślady Patricii Kazadi. Piękna aktorka, piosenkarka i prezenterka wydała właśnie debiutancki singiel. Piosenka "Ach Ten Pan!" jest efektem jej współpracy z producentem, kompozytorem i basistą Marcinem Przytulskim, który jest autorem tekstu i muzyki.
 • Aleksandra Szwed
  Karierę na szklanym ekranie rozpoczynały w wieku kilku lub kilkunastu lat, dzięki czemu zaskarbiły sobie szczególną sympatię widzów. Przez lata dorastały na oczach całej Polski, aż w końcu stały się pięknymi i zmysłowymi kobietami. Chcąc odciąć się od wizerunku grzecznych dziewczynek, swój seksapil pokazały w rozbieranych sesjach.
 • Wiosną na antenie Polsatu zadebiutuje reality show "Ekipa na swoim". W programie grupy przyjaciół będą rywalizowały o możliwość prowadzenia własnej piwiarni. W jury zasiądzie Radosław Majdan, a w roli prowadzącej wystąpi Aleksandra Szwed.
 • Aleksandra Szwed
  Gwiazdą październikowego „Playboya” jest Aleksandra Szwed. To już druga sesja zdjęciowa seksownej celebrytki. Pierwszą zaliczyła jako 20-latka, dwa lata temu. Zobacz galerię!