• Matthew Foks w filmie "Alex Cross"
  Kolejna ekranizacja bestsellerowego cyklu powieści Jamesa Pattersona.
 • Pojedynek gigantów: Matthew Fox kontra Tyler Perry
  Ponoć na każde siedemnaście sprzedanych w Stanach Zjednoczonych egzemplarzy powieści w twardej oprawie przypada jedna napisana przez Jamesa Pattersona – wyczyn ten trafił parę lat temu na listę rekordów Guinnessa i do dziś nie został pobity.
 • Tyler Perry – człowiek, który zastąpił Morgana Freemana
  9 listopada na ekrany powróci detektyw Alex Cross, bohater bestsellerów Jamesa Pattersona. Tytułową rolę w filmie zatytułowanym po prostu "Alec Cross" objął Tyler Perry, który zastąpił Morgana Freemana. Policjant z Detroit tropi seryjnego zabójcę (Matthew Fox), którego celem jest potężny przemysłowiec Giles Mercier (Jean Reno).
 • Tyler Perry jako Alex Cross
  Detektyw Alex Cross, bohater bestsellerów Jamesa Pattersona, wraca na kinowe ekrany, ale w nowym wcieleniu. Tytułową rolę w filmie zatytułowanym po prostu "Alec Cross" objął Tyler Perry, który zastąpił Morgana Freemana. I podjął wyzwanie psychopatycznego zabójcy w osobie gwiazdy "Zagubionych", Matthew Foxa. W polskich kinach już od 9 listopada.
 • "Paranormal Activity 4" amerykańskim numerem jeden
  Horror "Paranormal Activity 4" znalazł się na szczycie amerykańskiego box office. Najnowsza odsłona serii zarobiła 30,2 miliona dolarów.