• Inspirujący styl Alexy Chung
    Brytyjska prezenterka telewizyjna i modelka Alexa Chung jest obecnie najpopularniejszą “it girl”. Jej unikatowy codzienny styl wyznacza trendy, na których wzorują się kobiety z całego świata. Zainspiruj się nim!
  • Nie wiadomo, czy bardziej przypominają niewinne uczennice czy wyuzdane „sekretarki”. Gwiazdy pokochały „pensjonarski” styl! Kołnierzyk, najlepiej biały i połączony z baaardzo dopasowaną sukienką, to prawdziwy hit na salonach. I bardzo pikantna mieszanka wybuchowa… Modzie dały się uwieść Natalie Portman, Doda, Joanna Przetakiewicz i cała masa innych sław, a każda z nich sięga po trend w zupełnie innym stylu. Zobacz gwiazdy w roli seksownych pensjonarek!
  • Cannes 2011: triumf gwiazd w bieli
    Czysta i niewinna lub złamana odcieniem różu, błękitu, lila czy beżu. Biel szturmem wzięła czerwony dywan w Cannes! To ten kolor jakby w zmowie przywdziały gwiazdy. Teoretycznie mało wyrazisty i efektowny, jak sprawdził się w praktyce? Wielkie sławy świata kina i mody postawiły na niego we wszelkich wydaniach – od minimalistycznej „małej białej” po długie do ziemi, strojne i rozkloszowane kreacje. To w bieli błyszczała Uma Thurman, Jane Fonda, Cheryl Cole i wiele innych gwiazd. Jak wypadły? Zobacz!
  • Gwiazdy estrady, srebrnego i szklanego ekranu są dla rzesz fanów wzorem dbałości o urodę i ubiór. Które z nich najjaśniej świecą w tej ostatniej kategorii? Odpowiedzi udziela ranking stworzony przez redaktorów pisma „Glamour”. Kto w nim zwyciężył? Czyim stylem warto się inspirować? Zobacz zdjęcia najlepiej ubranych gwiazd!
  • Nowa ikona stylu Carey Mulligan była jednym z gości gali rozdania nagród
    Biblia mody ogłosiła listę wschodzących gwiazd branży! Jak co rok magazyn „Vogue” wyróżnił najbardziej obiecujących designerów. Na wyróżnionych spłynie prestiż, a na ich konto – imponująca wygrana pieniężna. Oto wygrani.