• Gaga i "pancerniki" Alexandra McQueena
  Taki narzeczony to skarb. Taylor Kinney sprezentował Lady Gadze buty projektu Alexandra McQueena za milion złotych.
 • Kate Middleton i Elżbieta II
  Czyżby nieomylna ikona stylu i smaku w końcu popełniła modowa gafę? I to na dodatek przez wielkie „g”? Księżna Catherine na jubileuszu zaprezentowała kreację, która uznano za wielce nieodpowiednią. Dlaczego? Bo przyćmiła samą królową Elżbietę podczas jej wielkiego święta… Zobacz zdjęcia!
 • Oto ikony mody wszech czasów
  Najwięksi projektanci, najwięksi fotografowie i styliści, największe ikony stylu i modelki. Magazyn „Time” wybrał ikony mody wszech czasów. Jest Coco Chanel, Grace Kelly, Twiggy, jest niepokorny John Galliano… Kilka nazwisk jednak zaskakuje. Kto się znalazł, a kogo zabrakło w rankingu? Przeczytajcie.
 • Dom Mody Alexander McQueen, Anya Hindmarch czy Christian Louboutin postanowili wyrazić swoją miłość do... wełny. Aby uczcić Tydzień Wełny - inicjatywę zapoczątkowaną przez Księcia Karola, słynne marki zaprojektują oryginalne torebki, oczywiście...wełniane.
 • Ponad 354 tys. osób przyszło zobaczyć suknię ślubną Kate Middleton, która 23 lipca została wystawiona na widok publiczny w ramach akcji letniego otwarcia Pałacu Buckingham dla zwiedzających. Wystawa potrwa do 3 października.
 • Londyn awansował na pozycję stolicy mody zrzucając z piedestału Nowy Jork
  Z badań Global Language Monitor, brytyjskiej firmy monitorującej internet wynika, że prawdziwą stolicą mody nie jest już Nowy Jork, a Londyn. Dzieje się tak za sprawą dwóch osób: księżnej Kate i Alexandra McQueena.
 • Wystawa kreacji alexandra McQueena przyciągnęła rekordowe tłumy
  Retrospektywna wystawa Alexandra McQueena "Savage Beauty" jest ósmą najchętniej odwiedzaną wystawą w 141-letniej historii nowojorskiego Metropolitan Museum. Od dnia otwarcia jej 4 maja do dnia zamknięcia 7 sierpnia wystawę odwiedziło 661 tys. 509 osób. Do tej pory żadna wystawa czy prezentacja kolekcji mody nie cieszyła się podobnym powodzeniem.
 • Projektantka Sarah Burton przyznaje, że suknia ślubna Kate Middleton była "prawdziwym wyczynem inżynierskim"
  Projektantka Sarah Burton przyznaje, że suknia ślubna Kate Middleton była "prawdziwym wyczynem inżynierskim". Kreacja zostanie wystawiona na widok publiczny 23 lipca w ramach akcji letniego otwarcia Pałacu Buckingham dla zwiedzających.
 • Panteon posągowych gwiazd: kreacje na gali BAFTA Brits to Watch 2011
  Już dawno nie mogliśmy oglądać tylu największych gwiazd w tak strojnych kreacjach. Na gali BAFTA Brits to Watch pojawiła się prawdziwa plejada, a właściwie – panteon gwiazd. Panteon, bo królowały iście posągowe suknie od najlepszych projektantów. Spływające do ziemi, udrapowane na ciele i jednym zwykle ramieniu, podkreślające wysmukłość sylwetki i zgrabne nogi odsłonięte głębokimi rozcięciami spódnic. Efektu dodawały kapiące złotem i srebrem dodatki. W takich strojach niektórym z gwiazd niedaleko było do bogiń starożytnej Grecji. Zobacz zdjęcia!
 • Księżna Catherine kontra Sarah Jessica Parker: dwie panie z jednej kreacji
  Dwie panie w tej samej kreacji? Wiadomo: modowy koszmar kobiet „na świeczniku”. Tym razem nie było tak źle: i kreacja ciut inna, i spory dystans czasowy między dwoma „występami”. Która ze sław zaprezentowała się lepiej?