• Hong Chau i Matt Damon
  Alexander Payne, czołowy humanista kina amerykańskiego, niespodziewanie opuszcza bezdroża i wchodzi na terytorium fantastyki. Nadal jednak interesuje go przede wszystkim człowiek.
 • "Spadkobiercy" to dzieło z perfekcyjne napisanym, inteligentnym scenariuszem
  Dzięki kameralnej, wyciszonej roli w "Spadkobiercach" George Clooney ma szansę na kolejnego Oscara w karierze.
 • Wzięty adwokat Matt King musi przejąć opiekę nad córkami, dla których wcześniej nie miał czasu
  Dotychczas George Clooney częściej rozwiązywał problemy innych – przez wiele lat w telewizji jako doktor Doug Ross w serialu "Ostry dyżur", potem, już na dużym ekranie, wcielając się w komiksowego superbohatera, żołnierza sił pokojowych czy płatnego zabójcę. Teraz w filmie Alexandra Payne'a, musi uporać się z własnymi dylematami. I robi to tak dobrze, że ma szansę na kolejnego Oscara w karierze. "Spadkobiercy" w kinach jeszcze przed oscarową galą, bo od piątku 17 stycznia.
 • George Clooney musi zaopiekować się córkami
  Najnowszy film Alexandra Payne'a, trzykrotnie nominowanego do Oscara twórcy "Bezdroży" i "Schmidta", jest ekranizacją bestsellerowej powieści Kaui Hart Hemmings. Gdy żona Matta Kinga trafia do szpitala po wypadku, wpływowy biznesmen z Hawajów musi zaopiekować się dwiema kilkunastoletnimi córkami, z którymi wcześniej niewiele go łączyło. W roli głównej nagrodzony Złotym Globem George Clooney. W polskich kinach od 17 lutego.
 • Spadkobiercy: George Clooney i Kaleigh Kennedy
  "Spadkobiercy" z George'em Clooneyem w roli głównej to ekranizacja debiutanckiej powieści Kaui Hart Hemmings. Film przedstawia historię majętnego mężczyzny mieszkającego na Hawajach, którego żona zapada w śpiączkę. Bohater dowiaduje się, że małżonka go zdradzała. Zgorzkniały bogacz stara się odnaleźć spokój i zbliżyć do swoich dzieci, które do tej pory nie były w jego życiu najważniejsze. Polska premiera filmu planowana jest na 17 lutego 2012 roku.
 • George Clooney w filmie "The Descendants"
  Ekranizacja debiutanckiej powieści Kaui Hart Hemmings przedstawi historię majętnego mężczyzny (George Clooney), którego żona zapada w śpiączkę. Kiedy bohater dowiaduje się, że małżonka go zdradzała, postanawia odnaleźć jej kochanka. Zgorzkniały bogacz wyrusza na poszukiwania w towarzystwie dwóch córek. Wśród obsady znajdą się również Matthew Lillard, Robert Forster, Judy Greer i Beau Bridges. Do polskich kin dzieło ma trafić 24 lutego 2012 roku.