• Alicja Węgorzewska przed kamerami zachowuje się jak prawdziwa diva. Jednak osoby które z nią współpracowały twierdzą, że poza wizją artystce daleko do prawdziwej damy.
 • Popularna śpiewaczka operowa i jurorka show "Bitwa na głosy" będzie musiała niebawem stawić się przed sądem. Jej była pracownica twierdzi bowiem, że gwiazda stosowała wobec niej mobbing.
 • Katarzyna Zielińska i Tomasz "Titus" Pukacki zasiądą w jury nowej edycji "Bitwy na głosy". Nowi eksperci zastąpią Zbigniewa Zamachowskiego oraz Sonię Bohosiewicz, którzy oceniali wokalne starcia drużyn w poprzedniej odsłonie show.
 • Telewizja Polska kilka dni temu zapowiedziała kolejną edycję show "Bitwa na głosy", która pojawi się na antenie już jesienią. Oczywistym jest, że w roli trenerów i mentorów wokalnych drużyn zobaczymy innych artystów niż w poprzedniej edycji. Czy podobna wymiana gwiazd nastąpi także w składzie jury?
 • Publiczność uwielbia utalentowane dzieci występujące w programach rozrywkowych. Jednak jurorzy takich produkcji twierdzą, że udział zbyt młodych osób w talent show to nieporozumienie.
 • Alicja Węgorzewska z córką Amelią
  Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Jak się okazuje, ośmioletnia córka jurorki "Bitwy na głosy", czyli Alicji Węgorzewskiej ma talent i zadatki na wielką diwę!
 • Od samego startu 2. edycji "Bitwy na głosy" zaczęły pojawiać się doniesienia o konflikcie pomiędzy Edytą Górniak i Alicją Węgorzewską. Z odcinka na odcinek spór najwyraźniej się pogłębia, a divy na łamach Faktu nie kryją wzajemnej niechęci.
 • Muzyczne show "Bitwa na głosy" dopiero wystartowało, a media już donoszą o pierwszym konflikcie pomiędzy występującymi w nim gwiazdami. Zgodnie z informacją podaną przez Fakt, po zakończeniu pierwszego odcinka, zawrzało na linii Edyta Górniak - Alicja Węgorzewska. O co chodzi w sporze pomiędzy dwiema diwami?
 • Sonia Bohosiewicz i Zbigniew Zamachowski
  Trenerów drugiej edycji show "Bitwa na głosy" znamy już od dawna, natomiast skład jurorski produkcja długo trzymała w tajemnicy. Teraz wiemy już, że wokalne popisy uczestników oceniać będą miedzy innymi Sonia Bohosiewicz i Zbigniew Zamachowski.
 • Gwiazdy na uroczystej premierze filmu "1920 Bitwa warszawska".
  W Teatrze Wielkim Operze Narodowej, z udziałem najwyższych władz państwowych, osobowości świata kultury, polityki oraz twórców superproducji Jerzego Hoffmana, odbyła się uroczysta premiera "1920. Bitwa Warszawska". Takiego "wysypu" gwiazd, a przede wszystkim tak wielu eleganckich kreacji, dawno nie było widać na warszawskich salonach. Panie wręcz prześcigały się w wieczorowych stylizacjach. Zobaczcie, kto jak wyglądał i oceńcie, kto prezentował się najlepiej.