Alkoholowe libacje z WSI, palenie trawy… Sikorski skarży Wiplera29 października 2014Marszałek Sejmu Radosław Sikorski skierował do sejmowej komisji etyki poselskiej wniosek o ukaranie posła KNP Przemysława Wiplera.
ZPP straszy błędami resortu finansów. Straty idą w miliardy29 października 2014Szara strefa rośnie, a budżet traci. To efekt agresywnej polityki fiskalnej resortu finansów - donosi Związek Przedsiębiorców i Pracodawców, który wytyka w najnowszym raporcie błędy ministerstwa. Pod lupę ZPP wziął trzy branże - alkoholową, tytoniową i hazardową.
Pijany wicemarszałek Podlasia zdemaskowany przez nauczycielki23 października 2014 1,3 promila - taki wynik „wydmuchał” na alkomacie wicemarszałek województwa podlaskiego Walenty K. W stanie upojenia pojawił się na służbowym spotkaniu.
Wyrok za wypadek w Kamieniu Pomorskim. Komentarz adwokata22 października 2014Żaden wyrok nie będzie satysfakcjonujący dla rodzin ofiar wypadku. Tak warszawski adwokat Marcin Mamiński komentuje wyrok 12,5 roku więzienia dla sprawcy tragicznego wypadku w Kamieniu Pomorskim.
Ekspert o wypadku w Kamieniu Pomorskim: wyrok sprawiedliwy22 października 2014 Surowa, ale sprawiedliwa. Tak karę 12,5 roku więzienia dla sprawcy wypadku w Kamieniu Pomorskim komentuje adwokat Jacek Dubois. Mateusz S. zabił 6 osób prowadząc pod wpływem alkoholu i narkotyków.
Koterski: Mój ojciec jest alkoholikiem, nie czuję, żeby spieprzył mi życie22 października 2014Michał Koterski, swego czasu miał poważne problemy z używkami. Aktor twierdzi, że nie obwinia za nie ojca, który jest od lat niepijącym alkoholikiem.
Wyrok za wypadek w Kamieniu Pomorskim. Kierowca skazany na 12,5 roku więzienia22 października 2014 Sprawca tragicznego wypadku w Kamieniu Pomorskim skazany na 12,5 roku więzienia. Wobec Mateusza S. orzeczono też dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. O warunkowe zwolnienie z więzienia może się starać za 10 lat. Prokurator żądała kary 15 lat pozbawienia wolności.
Sąd ogłosi wyrok na kierowcę, który zabił sześć osób w Kamieniu Pomorskim22 października 2014Dziś Sąd Okręgowy w Szczecinie ogłosi wyrok w procesie sprawcy wypadku w Kamieniu Pomorskim. Prokurator Bożena Krzyżanowska oskarża Mateusza S. o umyślne spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym w stanie nietrzeźwości i po użyciu środków odurzających.
Drawsko Pomorskie: Atak nożownika. Jedna osoba nie żyje, trzy są ranne19 października 2014Atak nożownika w Drawsku Pomorskim. Pijany napastnik zaatakował nożem ludzi, raniąc 4 osoby. Po przewiezieniu do szpitala jedna z nich zmarła. Życiu pozostałych nie zagraża niebezpieczeństwo.
Pijana, która wjechała mercedesem do przejścia, trafiła na obserwację. WIDEO17 października 2014Izabella Ch., kobieta która pod wpływem alkoholu wjechała mercedesem do przejścia podziemnego w Warszawie, doigrała się - została zatrzymana przez policję i została siłą doprowadzona na obserwację psychiatryczną.