Sędzia prowadził po pijanemu. Czeka go sprawa dyscyplinarna
09 marca 2012 W przyszłym tygodniu zostanie ruszy postępowanie dyscyplinarne wobec sędziego Grzegorza T., który prowadził auto po pijanemu. Grozi mu utrata prawa do wykonywania zawodu. Mężczyzna stanie też przed zwykłym sądem.