Kręcina się tłumaczy. "Jak mi się zdarzy wypić, to zasypiam"
12 sierpnia 2011
Zdzisław Kręcina przed kamerami TVN24 tłumaczył się ze swojego zachowania na lotnisku we Wrocławiu. Przepraszał wszystkich, którzy poczuli się urażeni, ale jednocześnie zapewniał, że tak naprawdę nic złego się nie stało. " Wypiłem kilka drinków, a mój organizm reaguje na alkohol w taki
sposób, że zasypiam. Wtedy zaczynam chrapać" - stwierdził.