Dwie osoby zginęły przez pijanego policjanta. Sąd go puścił
15 lutego 2011 Katowicki sąd rejonowy odmówił aresztowania policjanta z tego miasta, podejrzanego o spowodowanie po pijanemu wypadku, w którym zginęły dwie osoby. Prokuratura rozważa zaskarżenie tej decyzji.