Nieprzytomny 12-latek trafił do szpitala. Był kompletnie pijany
03 stycznia 2011 Pijany 12-latek trafił do szpitala w Ełku. Chłopiec pił alkohol przed blokiem, w którym mieszka, najprawdopodobniej w gronie rówieśników - podała w poniedziałek warmińsko-mazurska policja.