Amerykański pilot zatrzymany na Okęciu. Był pijany12 sierpnia 2010 Na warszawskim Okęciu zatrzymany został amerykański pilot, który miał we krwi około 1,8 promila alkoholu. Miał lecieć samolotem transportowym do Szanghaju.
Pijany ratownik dyżurował w karetce09 sierpnia 2010Policjanci z Opoczna zatrzymali 25-letniego ratownika medycznego, który - będąc pod wpływem alkoholu - pełnił dyżur w karetce pogotowia. Mężczyzna miał ok. 1,6 promila alkoholu w organizmie.
Pijana poroniła i zgubiła zwłoki dziecka02 sierpnia 2010 Sąd tymczasowo aresztował na trzy miesiące 38-letnią mieszkankę Aleksandrowa Łódzkiego i jej 50-letniego znajomego, który są podejrzani o wyrzucenie w nieznanym miejscu zwłok noworodka. Obojgu grozi kara do dwóch lat więzienia za znieważenie zwłok.
Pijana przyjmowała poród. Pocięła dziecko30 lipca 2010Bielska Prokuratura Rejonowa bada sprawę zranienia noworodka przez pijaną lekarkę w szpitalu w Tarnowskich Górach. Dziecko zostało zranione pod koniec maja, podczas porodu, prawdopodobnie wskutek cesarskiego cięcia.
Pijana 5-latka. Kto jej dał alkohol?23 lipca 2010Okoliczności zatrucia alkoholem 5-letniej dziewczynki ustala policja w Radzyniu Podlaskim (Lubelskie). Nieprzytomne dziecko miało prawie 1 promil alkoholu w organizmie, gdy trafiło do szpitala. Teraz już czuje się dobrze.
Wciąż jeździ pijany. Taką ma zasadę?20 lipca 2010 Policjanci z bielskiej drogówki zatrzymali 53-letniego mieszkańca Kóz, który prowadził samochód pod wpływem alkoholu. To już szóste zatrzymanie tego kierowcy w ciągu roku, za każdym razem był pijany - powiedziała we wtorek rzeczniczka bielskiej policji Elwira Jurasz.