• AmbaSSada
  Animowane przeboje dla dzieci i filmowe hity dla dorosłych. Co warto obejrzeć w telewizji II Dnia Świąt? Oto nasze subiektywne zestawienie najciekawszych propozycji.
 • "AmbaSSada" na czwartym miejscu box office'u
  To miał być pojedynek na wysokim poziomie. Robert Więckiewicz jako Lech Wałęsa w filmie Andrzeja Wajdy kontra Robert Więckiewicz jako Adolf Hitler w komedii Juliusza Machulskiego. Niestety "AmbaSSada" nie sprostała oczekiwaniom…
 • Kilka dni temu, mało znana dotąd celebrytka, Pati Sokół, zniesmaczyła opinię publiczną pojawiając się na czerwonym dywanie z namalowaną na twarzy swastyką. Teraz tłumaczy, że była to próba zdystansowania się do historii.
 • Przyznaję, słabo orientuję się w tym, co dzieje się w światku polskich celebrytów. Tak naprawdę dopiero dziś dowiedziałem się o istnieniu piosenkarki Pati Sokół. Ale od razu przyszła mi na myśl maksyma Stanisława Lema, który przyznał, że nie zdawał sobie sprawy, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznał internetu.
 • Pati Sokół na premierze filmu "AmbaSSada" ze swastyką na twarzy
  Na uroczystej premierze filmu "AmbaSSada" pojawiła się cała plejada polskich gwiazd. Wśród nich, dość niecodziennym pomysłem, wyróżniła się Pati Sokół. Celebrytka miała na twarzy namalowaną swastykę.
 • Juliusz Machulski i Robert Więckiewicz na premierze filmu "AmbaSSada"
  W warszawskim Multikinie odbyła się premiera nowej komedii Juliusza Machulskiego. Na uroczystym pokazie "AmbaSSady" pojawili się odtwórcy głównych ról: Robert Więckiewicz, Bartosz Porczyk i Magdalena Grąziowska. Było też sporo gwiazd polskiego kina, ale i tak najczęściej komentowano swastykę na twarzy Pati Sokół, która od dłuższego czasu, bezskutecznie próbuje się przebić jako piosenkarka. Nowy sposób na lans wydaje się jednak mocno dyskusyjny...
 • "Ambassada" – Machulskiego stany średnie
  Zachowam się co najmniej nieelegancko i zapytam, kiedy reżyser "Seksmisji" nakręcił swój ostatni dobry film? Ale nie taki, na którym uśmiechaliśmy się półgębkiem albo przyznawaliśmy, że to takie sobie, ale przynajmniej sprawnie skręcone. Za to taki, co wytrzymywałby porównanie jeśli nie z oboma "Vabankami", to przynajmniej z "Kingsajzem", niegdyś uznanym za rzecz w dorobku artysty zdecydowanie słabszą.
 • Adam "Nergal" Darski w "AmbaSSadzie"
  "Uwielbiam skecze Monty Pythona. Oni przerobili wszystkie tematy: Żydów, nazistów, gejów, pedofilów, księży, wszystko tam było. Różnica polega na tym, że w przypadku Wielkiej Brytanii mówimy o cywilizowanym kraju, który przemiany kulturowe ma już za sobą, a ludzie cieszą się wolnością" – mówi Adam "Nergal" Darski w wywiadzie dla MenStream.pl.
 • "AmbaSSada" w kinach od 18 października
  "AmbaSSada" Juliusza Machulskiego punkt ciężkości scenariusza opiera na tak chybotliwym fundamencie, że nie utrzymałby się na nim najchudszy anorektyk. Reżyser jest jednak twórcą na tyle wyrobionym, że jego komedia o alternatywnych losach II wojny światowej łapie równowagę i trzyma przyzwoity poziom do samego końca.
 • Robert Więckiewicz w filmie "AmbaSSada"
  "AmbaSSada" – komedia Juliusza Machulskiego o alternatywnych losach II wojny światowej – ma szansę stać się jednym z hitów tegorocznej jesieni (premiera 18 października). Krytycy chwalą nowe dziecko twórcy "Vabanku", a internauci zapewniają mu spory rozgłos emocjonując się promującym go filmikiem, w którym Hitler i Ribbentrop śpiewają niemenowski "Sen o Warszawie".