• Mateusz Kościukiewicz w filmie Kasi Adamik "Amok". Premiera 24 marca 2017
  Katarzyna Adamik postanowiła, że to, czego potrzebuje widz, to psychodelia wylewająca się na niego z ekranu przez ponad półtorej godziny. Idąc do kina, niejednokrotnie zastanowimy się, czy na pewno jesteśmy trzeźwi. A po wyjściu z sali, czy trzeźwa była reżyserka podczas kręcenia obrazu.
 • Zofia Wichłacz i Mateusz Kościukiewicz w filmie Kasi Adamik "Amok". Premiera 24 marca 2017
  Film Katarzyny Adamik został oparty na prawdziwej historii Krystiana Bali, którą żyły media na całym świecie. W wydanej w 2003 roku książce "Amok" opisał on zbrodnię bardzo podobną do tej, o którą został później oskarżony. Sprawa Bali dała początek najgłośniejszemu procesowi poszlakowemu w historii Polski. Film w kinach 24 marca.
 • Zofia Wichłacz i Mateusz Kościukiewicz w filmie Kasi Adamik "Amok". Premiera 24 marca 2017
  Odrą dryfuje zmasakrowane ciało z pętlą u szyi i nóg. Po kilku dniach zostaje znalezione przez rybaków. Sprawa trafia do policyjnego archiwum X. To wstęp do fabuły filmu "Amok", który trafi do kin 24 marca. Obraz w reżyserii Kasi Adamik ma świetną obsadę. Zagrają tu m.in. Jan Peszek, Łukasz Simlat, Zofia Wichłacz oraz Mateusz Kościukiewicz.
 • Kościukiewicz, Simlat i Wichłacz w głośnej historii morderstwa. "Amok" Kasi Adamik nakręcony
  Ta opowieść mrozi krew w żyłach... 22 czerwca padł ostatni klaps na planie filmu "Amok" – ekranizacji kontrowersyjnej historii morderstwa, opisanego na kartach powieści.
 • Niewyspany mózg łatwiej wpada w amok
  Brak ulubionej gazety w kiosku, korek na drodze do pracy - po nieprzespanej nocy byle drobiazg potrafi nas doprowadzić do ślepej furii. Dlaczego? Tę zagadkę udało się rozwiązać amerykańskim naukowcom z Univeristy of California w Berkeley - pisze DZIENNIK.