• Lana Del Rey nagrywa z Markiem Ronsonem
  Lana Del Rey i Mark Ronson pracują razem nad nowym materiałem.
 • Historia Amy Winehouse "opowiedziana jej własnymi słowami"
  Amy Winehouse nie spodziewała się, że zostanie gwiazdą. – Nie sądzę, bym miała być kiedyś sławna. Myślę, że bym sobie z tym nie poradziła. Prawdopodobnie doprowadziłoby mnie to do szaleństwa – mówi w zwiastunie poświęconego jej dokumentu. A ma on być zupełnie innym niż zwykłe filmy muzyczne.
 • 1. "21" – Adele
  Adele królową Wielkiej Brytanii? Co do tego nie ma wątpliwości. Official Charts Company opublikowało listę najlepiej sprzedających się płyt XXI wieku w Zjednoczonym Królestwie, a na pierwszym miejscu znalazła się właśnie Adele Laurie Blue Adkins. Kto jeszcze sprzedał najwięcej płyt w tym stuleciu? Oto złota dziesiątka z rankingu 50 najpopularniejszych albumów.
 • Jim Morrison – legendarny wokalista The Doors
  Naukowcy z Uniwersytetu w Liverpoolu wyliczyli i ogłosili, że "u gwiazd rocka prawdopodobieństwo śmierci w młodym wieku jest dwukrotnie wyższe niż u reszty światowej populacji". Ich badania idealnie wpisują się w legendę Klubu 27 – terminu odnoszącego się do muzyków z gatunku rocka, bluesa i R&B, którzy odeszli z tego świata przed ukończeniem 28 roku życia. Określenie Forever 27 Club pojawiło się w kulturze masowej po śmierci czterech artystów: Briana Jonesa, Jimi'ego Hendrixa, Janis Joplin i Jima Morrisona, którzy zmarli w latach 1969–1971. Od tego czasu grono "klubowiczów" znacznie się rozrosło (w tej chwili 49 nazwisk). Oto najważniejsze postaci z tej czarnej i niestety długiej listy nieśmiertelnych sław...
 • Czarno-biały Pete Doherty w hołdzie Amy Winehouse
  Pete Doherty zaprezentował wideo do piosenki nagranej w hołdzie Amy Winehouse.
 • Niezapomniana Amy Winehouse...
  Pete Doherty opublikował piosenkę przygotowaną w hołdzie Amy Winehouse.
 • Tadeusz Mazowiecki, Amy Winehouse i Lech Kaczyński
  Pomników nadal nie mają pierwszy premier wolnej Polski Tadeusz Mazowiecki i prezydent RP Lech Kaczyński. Może i budzą emocje, może nie wszystkim się podobają, ale wpływ, jaki wywarli na współczesną Polskę, można porównać z wpływem, jaki na współczesną muzykę wywarła Amy Winehouse" - pisze Katarzyna Kolenda-Zaleska.
 • Amy Winehouse ma nowy pomnik w Londynie
  W rocznicę trzydziestych pierwszych urodzin Amy Winehouse w Londynie stanął pomnik zmarłej cztery lata temu twórczyni "Back to Black". Co dnia będzie go ozdabiała świeża, czerwona róża…
 • Mitch Winehouse: To album, przy którym pomagała mi Amy
  Mitch Winehouse, ojciec Amy, szykuje nową płytę.
 • Życie Amy Winehouse w komiksie
  Oficyna Bluewater Productions przygotowało komiks w hołdzie Amy Winehouse.