• Musical "Jesus Christ Superstar" Andrew Lloyda Webbera, zrealizowany przez Teatr Muzyczny w Poznaniu wystawiono na Inea Stadionie w ramach obchodów jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski
  34 tysięcy widzów zobaczyło w sobotę na Inea Stadionie w Poznaniu musical "Jesus Christ Superstar" z Markiem Piekarczykiem w roli Jezusa. Spektakl zwieńczył trzydniowe, centralne obchody 1050-lecia chrztu Polski, obchodzone w Gnieźnie, Ostrowie Lednickim i Poznaniu.
 • Marek Piekarczyk: Chrystus jest postacią pełną sprzeczności
  Nie da się "zagrać" Chrystusa. Trzeba się otrzeć o szaleństwo – mówi Marek Piekarczyk, który odgrywał rolę Jezusa w pierwszej polskiej realizacji rock-opery w reżyserii Jerzego Gruzy w 1987 roku i zrobi to ponownie. Musical "Jesus Christ Superstar" zaprezentowany zostanie bowiem 16 kwietnia na poznańskim stadionie w ramach obchodów 1050-lecia chrztu Polski.
 • 1. Sir Paul McCartney i Nancy Shevell – 680 milionów funtów 
  To już tradycja – od 25 lat "Sunday Times" przedstawia listę najbogatszych muzyków Wielkiej Brytanii i Irlandii. I tak, jak w roku ubiegłym, pierwsze na niej miejsce zajmuje Sir Paul McCartney z aktualną żoną Nancy Shevell oraz majątkiem szacowanym na 680 milionów funtów. O ile jednak w przygotowanym równocześnie rankingu artystów do lat 30 królują kobiety, zestawienie wyspiarskich milionerów niemal zupełnie zdominowali mężczyźni i to starzy wyjadacze sceny muzycznej. Oto oni:
 • "Upiór w operze"
  Na nowojorskim Broadwayu już dziesięć tysięcy razy widzowie obejrzeli musical "Upiór w operze". W sobotę odbyło się jubileuszowe przedstawienie, któremu towarzyszyły oklaski i specjalnie na tę okazję przygotowany tort .
 • Madonna faworytką do roli w remake'u głośnego filmu
  Madonna ma szansę na rolę w remake'u "Bulwaru Zachodzącego Słońca".