• Andrzej Blumenfeld
  W wieku 66 lat zmarł aktor teatralny, filmowy i dubbingowy Andrzej Blumenfeld. O śmierci artysty, który występował także w wielu słuchowiskach radiowych, poinformował na swoim oficjalnym profilu na portalu społecznościowym stołeczny Teatr Dramatyczny.
 • Vince Vaughn w filmie "Wykapany ojciec"
  Główny bohater filmu "Wykapany ojciec" jest z pochodzenia Polakiem, ale nie spodziewajcie się "polish jokes" i plakatów z papieżem na ścianie mieszkania Wozniaków. Dla nas znaczenie ma to jedynie takie, że rolę jego ojca zagrał Andrzej Blumenfeld, najjaśniejszy aktorski punkt filmu Kena Scotta.
 • Vince Vaughn w komedii "Wykapany ojciec"
  "Wykapany ojciec", remake kanadyjskiego komediodramatu sprzed trzech lat (reżyser był zresztą ten sam: Ken Scott), to historia trzydziestoparoletniego Davida Wozniaka, który w młodości był zaskakująco hojnym dawcą nasienia, a po latach dowiedział się, że jest biologicznym ojcem 533 dzieci.
 • Andrzej Blumenfeld w filmie "Wykapany ojciec"
  "Rozśmieszać jest najtrudniej, oczywiście nie mówię tu o pustej rozrywce, ale o reakcji widzów, która oczyszcza, coś znaczy i uruchamia" – mówi Andrzej Blumenfeld, który zagrał wraz z Vince'em Vaughnem w filmie "Wykapany ojciec".
 • Andrzej Blumenfeld
  Andrzej Blumenfeld, którego możemy oglądać w spektaklach Teatru Dramatycznego: "Cudotwórcy", "Absolwencie" oraz "Nosorożcu", zagrał u boku Vince’a Vaughna w amerykańskiej produkcji "Wykapany ojciec" w reżyserii Kena Scotta. Film na polskich ekranach od 7 lutego.